60 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Grupi Osmeh....  (Pročitano 5656 puta)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
Grupi Osmeh....
« poslato: Januar 27, 2009, 21:47:15 »

Kada se sad osvrnem, moram da kažem da smo bili dobri. Ma šta dobri, bili smo super!

A neko me skoro malo štrecnu pitanjem - do kad ću sebe svrstavati medju mlade? Do kad? Pa ne znam tačno da odgovorim. Možda dotle dok god srce lupa u mojim grudima. Ili dok se radujem svakom novom proleću i prvim ružama. Možda sve dok nosim patike, dok mi nije bitno šta koliko košta i što mi ne treba mnogo da budem srećna i da se smejem! Možda do trena kad dočekam unuke, kad skroz osedim, kad prestanem da plačem uz filmove ili onda kad odem u tu tako daleku penziju! Možda tad! Ali možda i najverovatnije -  nikad! A to sam naučila uz Grupu Osmeh! Naučila sam da nema barijere u godinama, i da ne može niko da te svrsta negde gde ti ne osećaš da pripadaš! Tu sam gde jesam, i sa onim sam sa kim mi je lepo! I sa kim hoću!

Ovi zimski dani su mi proleteli tako brzo da nisam ni primetila. A svi vi moji Osmehovci znate da ja ne volim zimu! Eee, ne volim… a nisam ni primetila da je došla i gotovo već i otišla…

Dragi moji Osmehovci, sa vama sam mnogo naučila. Za početak - da se ponovo smejem.  I da verujem u sebe, a to mi je tako bilo potrebno u nekim mojim sivim danima, u onim trenucima kada mi je svega preko glave. I naučili ste me da ima vremena za sve! I da se sve može samo ako se jako želi!

Mnoge ljude sam upoznala, neka nova lica, mlade entuzijaste, ljude koji veruju da je nebo granica. Ja im verujem. Neke koje sam mislila da poznajem sada sam zaista upoznala. Eh, neki misle da je sve to bilo luk i voda, vrte glavom i odmahuju rukom! Ja znam kako je vama bilo. Ja sam videla i znoj i grč, i bes i smeh, ja sam uz vas shvatila koliki ste vi ustvari Veliki ljudi! Ljudine bre!

Znam i to da ste me maksimalno poštedeli milion puta, zbog nekih obaveza koje vi još nemate, a ja ih imam. Hvala vam na razumevanju! I hvala što ste uvek bili tu kad god ste zatrebali! I hvala vam što ste bili dovoljno jaki i za sebe i za sve ostale da, kada dodju žute minute i nada se rasprši ko mehurić sapunice, uvek je neko od vas tu da osmehom zakrpi te šavove koji pucaju pod naletom nesigurnosti.

Drago mi je što se svi vi toliko razlikujete, a što se jednako dobri ljudi, dobre osobe.

Hvala vam za svaki osećaj sreće i veličine koji sam osetila ove zime! Hvala vam za svaku pesmu, notu, za svaku pahulju koju sam podelila sa vama, za vaše poverenje, za vaše osmehe, suze, za bezbroj poljubaca, za vesele sms-ove, za divne fotografije,  hvala vam za smeh do suza! Hvala vam za moj ponos koji nema kraja jer sam bila deo Grupe osmeh, deo tima koji je znao  šta hoće i koji je to odradio!  Onako kako smo najbolje umeli i znali! Jer smo verovali da Svrljig ima prava da se meri i sa drugim varošima u Srbiji! Jer ste ovde i trajete u ovim teškim vremenima! Hvala vam jer ste pravi prijatelji!

Osmehovci, drago mi je da ste tu…

Već sam rekla ali ponoviću - Što bi rekao Balaš - I deca znaju da se do neba ne dižu Naduvani, nego samo oni baloni koji su napunjeni nekom posebnom hemijom? A Hemija upravo i jeste sve ovo o čemu pokušavam da pričam…

Van mreže Elena

• Hyper-aktivan član
Re: Grupi Osmeh....
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2009, 21:51:46 »
 :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :rose1: :daisy: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce:

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2009, 22:51:40 »
Ne znam sta da kazem prelepo napisano. Posto sam danas naucio malo kineskog recicu samo jedno: 微笑小組我爱你全部
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2009, 23:03:06 »

Van mreže JJovanovic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2009, 13:13:37 »
Zarko bre dokle da te ucim Kineski!  :bm: Ne kaze se 微笑小組我爱你全部, :nono:
nego se kaze 微笑小組小我爱你全部, shto znaci -Mnogo lep tekst-... :-)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #5 poslato: Januar 28, 2009, 17:17:02 »
Ne volim da koristim toliko opisne prideve kao ti :-)

PS. Drug Tito se prevrce u grobu od tebe...
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #6 poslato: Januar 28, 2009, 17:41:52 »
Šalu na stranu, Lunja hvala ti na ovom lepom postu. Bilo bi lepo čuti još koga iz grupe Osmeh, kakve utiske nose iz ovog velikog iskustva.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2009, 14:47:53 »
Bilo je uzbudljivo novo iskustvo raditi na ovako velikoj stvari sa interesantnim ljudima od kojih si stalno mogao da naucis nesto novo. Hocu samo da pomenem i stariju iskusniju gardu bez cije prvenstveno moralne podrske ne bi nikad uspeli, a oni znaju ko su nema potrebe da ih imenujem. Najvise mi je drago zbog dve stvari. Prva stvar je to sto su se bas puno ljudi angazovali na ovome i upoznao sam puno kvalitetnih ljudi iz Svrljiga, "dosta razlicitih a u stvari slicnih" - kao sto rece lunja. Druga stvar je sto je postignut cilj i prikupljena su sredstva za humanitarni fond a istovremeno priredjena zabava za skoro sve uzraste i sve sto smo radili nije bilo uzaludno. Jedna osoba kojoj je pomoc bila namenjena je cak i prisustvovala zavrsnici festivala 7. januara.

Meni je najlepsi deo festivala bio onaj za decu iako sam u pocetku bio mnogo skeptik po tom pitanju, mislio sam da ce da bude propast i da deca nece da se odazovu. Medjutim odusevio sam se tim programom i decom koliko se angazuju i koliko su komicna.

Sad neko drugi neka kaze jos nesto pa cu ja da se nadovezem...

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #8 poslato: Januar 29, 2009, 21:56:44 »
Ja i dalje verujem u Svrljig i Svrljižane, i iskreno se nadam da smo svi iz ovog iskustva nešto naučili, porasli u sebi, shvatili nešto, razbili neke stereotipe i postali bolji ljudi. Nadam se da smo ipak na neki način sazreli i shvatili da sve možemo ako se potrudimo. I to svi zajedno. Da prestanemo da se saplićemo i pravimo gluposti. Da odrastemo u glavi a u srci i dalje budemo deca, da gledamo široko, da volimo iz srca i da samo ako smo složni imamo šanse za bolje sutra.....

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #9 poslato: Februar 01, 2009, 20:00:22 »
Ja i dalje verujem u Svrljig i Svrljižane, i iskreno se nadam da smo svi iz ovog iskustva nešto naučili, porasli u sebi, shvatili nešto, razbili neke stereotipe i postali bolji ljudi. Nadam se da smo ipak na neki način sazreli i shvatili da sve možemo ako se potrudimo. I to svi zajedno. Da prestanemo da se saplićemo i pravimo gluposti. Da odrastemo u glavi a u srci i dalje budemo deca, da gledamo široko, da volimo iz srca i da samo ako smo složni imamo šanse za bolje sutra.....

:love: ... drugarice moja :)
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #10 poslato: Februar 01, 2009, 21:29:41 »
Znam da znaš! Jer ti si Osmehovac! :)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #11 poslato: Februar 02, 2009, 16:07:42 »
Small | Large

Van mreže svashtojed

• Aktivan član
  • **
  • Ja volim samo sebe, jedino sebe....
« Odgovor #12 poslato: Februar 02, 2009, 18:08:25 »
 :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :uu:
« Poslednja izmena: Februar 02, 2009, 18:17:25 by svashtojed »
"Ako mislis da mozes onda mozes! Zato uvek misli da mozes!!!"

Van mreže svashtojed

• Aktivan član
  • **
  • Ja volim samo sebe, jedino sebe....
« Odgovor #13 poslato: Februar 02, 2009, 18:16:05 »
pa ljudi ne znam shta da vam kazem...obozavam vas sve, ali to i onako vec znate, pa nema ni potrebe da to posebno naglashavam....ali ostao sam bez teksta....BRAVO LUNJA!!!

"...Kada ljudi oko tebe prozivaju te prstom
 pomisli da hoce neshto lepo da ti kazu,
 stani pored njih u istom ste sranju,
 nasmej se kad krenu da ti kenjaju i lazu.

HAJDE!!! NAVUCI OSMEH,
 JESTE TESHKO ALI PROBAJ,
 MOZDA TI USPE I BUDESH SMESHKO!!!..."

LJUBAV, VERA I NADA...
verujem da je to dobitna kombinacija i reshenje svakog problema...

ja volim ovo mesto, verujem ljudima odavde i nadam se boljem sutra....u tome smo svi zajedno! :)

"Ako mislis da mozes onda mozes! Zato uvek misli da mozes!!!"