123 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Caddilac Lovers u Brodu 11.2.2009.  (Pročitano 2078 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Caddilac Lovers u Brodu 11.2.2009.
« poslato: Januar 26, 2009, 12:54:56 »

Caddilac Lovers, bend koji je prvi put nastupao u Svrljigu za Bozicni Festival ponovo svira u Nisu u cafeu Brod 11.02.2009.

Citat
Igrajući se oznojite do nepodnošljivosti uz nezaboravne izvedbe Elvis Presley-a, Little Richard-a, The Beatles-a, Del Shannon-a, Ramones-a i drugih (pa čak i Amy Winehouse), a uz malo sreće možda ćete imati prilike da po prvi put u gradu uživo čujete ultimativne hitove kao što su "Vrežinski bazen", "Robinzon Kruso" i "Sekretarica", i to iz gromoglasnog grla samog autora.
« Poslednja izmena: Januar 27, 2009, 18:26:56 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
Re: Caddilac Lovers u Brodu 11.2.2009.
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2009, 20:03:57 »
:))) Vrezinski i Sekretarica su do bola kolko su dobre i originalne( tekstualno)..bas me zanima kako te stvari zvuce uzivo...Gledacu da odem na svirku ...
NIKAD ROBOM

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2009, 20:17:25 »
:))) Vrezinski i Sekretarica su do bola kolko su dobre i originalne( tekstualno)..bas me zanima kako te stvari zvuce uzivo...Gledacu da odem na svirku ...
Nisi cuo Vrezinski bazen u Svrljigu kad su svirali? Izludeli smo svi na tu stvar...
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2009, 00:00:41 »
Da li je neko bio ? Kakvi su utisci sa "plovidbe" ?
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2009, 08:31:23 »
Bilo je dobro, ma super...kako se moglo i očekivati. Samo je mana bila što je došlo malo ljudi, valjda se pare potrošile na poklone za dan zaljubljenih.

Sve u svemu mi smo se proveli super.

A ja sam zaboravila da ponesem fotoaparat da fotografišem kako nama fanicama članovi benda ispunjavaju želju.