58 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Za koga se u zivotu budes najvise sekirao od toga ces u zivotu najvise da se sek  (Pročitano 5048 puta)

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
Sta mislite o ovome??Ja mislim da je ovo na neki nacin poruka roditeljima da se opuste i ne preteruju sa brigom oko dece.Jer kako je Lunja napisala deca su u glavama svojih roditelja njihove kopije,ali su ona u stvari svoja.Naravno da pritom ne mislim da roditelji trebaju,ukoliko mogu,biti indiferentni prema deci i lisiti ih roditeljske ljubavi,paznje i naravno saveta...A da se mlade generacije ne razlikuju od starih svet ne bi isao napred 8-)
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2008, 19:59:13 by marinakr »

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Re: Za koga se u zivotu budes najvise sekirao od toka ces najvise i da se sekiras
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2008, 17:58:24 »
@Marinakr , mala sugestija : potrudi se da ti naslovi tema koje otvaraš nadalje budu jasnije napisani...
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
Re: Za koga se u zivotu budes najvise sekirao od toka ces najvise i da se sekiras
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2008, 18:14:47 »
hvala ti,samo ne umem da ispravim.Inace trebalo je da glasi:Za koga se u zivotu budes najvise sekirao od toga ces u zivotu najvise da se sekiras,malo je predugacko

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2008, 18:22:19 »
dovoljno je da klikneš na opciju Modify koja se nalazi gore desno iznad poruke koje želiš da izmeniš. I umesto da pišeš post, ideš na naslov i ispraviš ga. Povedi računa nadalje, please.
Da ne off topic-ujem više, evo šta si pisala u tvom prvom postu, pa ljudi, reagujte...

Sta mislite o ovome??Ja mislim da je ovo na neki nacin poruka roditeljima da se opuste i ne preteruju sa brigom oko dece.Jer kako je Lunja napisala deca su u glavama svojih roditelja njihove kopije,ali su ona u stvari svoja.Naravno da pritom ne mislim da roditelji trebaju,ukoliko mogu,biti indiferentni prema deci i lisiti ih roditeljske ljubavi,paznje i naravno saveta...A da se mlade generacije ne razlikuju od starih svet ne bi isao napred 8-)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
Re: Za koga se u zivotu budes najvise sekirao od toga ces u zivotu najvise da se sek
« Odgovor #4 poslato: Decembar 21, 2008, 22:02:29 »
Jesi li ti to htela da kažeš da ljudi do kojih nam je najviše stalo mogu najviše da nam 'pomere d¤pe'?

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
Re: Za koga se u zivotu budes najvise sekirao od toga ces u zivotu najvise da se sek
« Odgovor #5 poslato: Decembar 21, 2008, 22:28:27 »
Ja mislim,Leekee,da je analogija ove mudrosti recimo:od čega se u životu budeš najviše napio,to će te najviše u životu napiti.
Ili :šta te u životu bude najviše otrošilo,na to ćeš potrošiti najviše novca.
A možda sam i promašila temu?A ? Slabo klikeram i klavirim ovak'e stvari...

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #6 poslato: Decembar 21, 2008, 23:37:17 »
bas tako lee

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #7 poslato: Decembar 22, 2008, 07:01:16 »
i analogija je dobra..

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #8 poslato: Decembar 22, 2008, 22:50:02 »
ma sve je to proizvoljno...ne verujem ja u to ich...mozda zato sto se ne sekiram,sta li?
NIKAD ROBOM

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #9 poslato: Decembar 23, 2008, 09:37:09 »
blago tebi kad mozes rako :lol:duze ces da zivis :konfete:

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #10 poslato: Decembar 25, 2008, 00:29:05 »
ja stvarno ne kapiram sta ti marina zelis da kazes ali pokusacu, ako apelujes da se roditeljii manje brinu, i manje "kenjaju" onda sacekaj vreme kad ti dobijes dete, lako je tebi sad ovako da pricas ali siguran sam da ce se tvoje misljenje promeniti
Neon Genesis Evangelion

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #11 poslato: Decembar 25, 2008, 16:02:33 »
Verovatno,ali dotle i pored sve volje i zelje jednostavno ne mogu,nisam relevantna,ali cinjenica je da neki roditelji preteruju,naravno sve to je pravdano roditeljskom ljubavlju,ali ne valja preterivati,mada mozda oni sa svoje tacke gledista to ne dozivljavaju kao gusenje......... ;)