73 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 58679 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Odg: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #255 poslato: Novembar 28, 2009, 20:53:29 »
Ima li novosti vezano za ovo pitanje ? Pretpostavljam da drugari koji su pokrenuli prošlogodišnji festival neće ponovo zagristi ovaj krupan zalogaj koji zahteva mnnnooooggggoooo energije. Hoće li ipak biti Božićnjeg Festivala ?

Evo prošlogodišnjeg flajera

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #256 poslato: Decembar 01, 2009, 07:11:01 »
Nece zagristi, sigurna sam... :)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #257 poslato: Decembar 01, 2009, 14:12:09 »
Koliko sam cuo nece biti. Velika steta, proslogodisnji je dokazao da moze ipak nesto da se organizuje u Svrljigu.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže NATALI

• Novajlija
  • *
« Odgovor #258 poslato: Decembar 01, 2009, 16:43:41 »
Potpuno se slazem sa Lunjom, ja se ne bih opet upustila u tako nesto, ali sigurna sam da u Svrljigu ima jos puno mladih i sposobnih ljudi, pa nas mozda neko i iznenadi!

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #259 poslato: Decembar 01, 2009, 17:44:52 »
Stvarno,mis'im..bilo bi steta da se ekipa ne organizuje.. Treba bre SVRLJIGU dati gas!!Aj da nema sposobnih ljudi..Ali IMA! LJUDI SPOSOBNI-OSPOSOBITE BOZICNI FESTIVAL!!! Nemoj se smarate bre
..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #260 poslato: Decembar 01, 2009, 18:02:00 »
ima sposobnih ljudi ali TREBA da im se PLATI za rad + potrebna je pravna podrska za organizatore pa da se tuzi svako ko bez osnova javno optuzuje da se krao novac i sl. ( ne bi bilo lose i nos takvima da se polomi) :)
Neon Genesis Evangelion

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #261 poslato: Decembar 01, 2009, 18:14:47 »
Brate..pa to je bzvz

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #262 poslato: Decembar 01, 2009, 18:18:12 »
Mislim..SVOJ kraj treba promovisati iz ljubavi prema njemu..posle dolazi kinta..Ako su parke na 1vo mesto-nema ljubavi-nema dobrog sadrzaja,pozitivnog..jel tako? Bre,bre,bre...sta reci..

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #263 poslato: Decembar 01, 2009, 18:33:36 »
heh nije tako prosto, promociju je imao svrljig, tjs "politicari" a ljudi koji su sve to uradili nisu nista dobili jos su postali lopovi, krali pare od dece, uzas. rad MORA da se plati, a organizacija ovakvog festivala nije nesto sto moze za vikend da se uradi. koliko sam video prosle godine se ljudi cimali mesec dana.
Neon Genesis Evangelion

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #264 poslato: Decembar 01, 2009, 20:20:57 »
eh da je mesec samo sephi, @lambda mi smo prosle godine mislili sve za dz i imali volju to da uradimo i radili (neko vise ja malo manje) ne znajuci na kakve prepreke sve moze covek da naleti cineci dobro...kazem sad ne bih ni za kintu radio tako nesto ako nije DOBRA kinta nema lecenja zivaca...ali bih voleo da neko nastavi tamo gde se stalo...samo treba new kids from d block da se organizuju

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #265 poslato: Decembar 01, 2009, 20:26:41 »
Oko 2 meseca je trajala organizacija proslogodisnjeg. Slazem se da organizacija mora da bude placena tesko je da nateras sebe da radis, gubis zivce, placas sve iz svog dzepa a da pri tome ne samo sto neces biti placen nego ces i biti u minusu.

Nije isto biti organizator i biti volonter. Volonterski uvek treba da se pomaze i tako se pokazuje ljubav prema svom mestu. Uostalom kako god bilo volonterski rad se UVEK isplati. Uverio sam se u to.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #266 poslato: Decembar 01, 2009, 22:45:02 »
na kakve prepreke sve moze covek da naleti cineci dobro...
Nema nigde DOBRO, ima samo instant-dobro, loše i manje-loše. Nego, de der me podsetite, šta tu beše glavna kočnica? Ko je brao političke poene? Ili loša organizacija? Ili se beše nije znalo "ko kosi, a ko vodu nosi" do zadnjeg trenutka?

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #267 poslato: Decembar 01, 2009, 23:09:31 »
ma ako mi verujes ne zelim da se secam, zakljucao sam to negde u memoriji...nisam cak ni citao komentare forumasa i organizatora posle festivala...evo prodje godinu dana nisam ni pogledao...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #268 poslato: Decembar 01, 2009, 23:12:25 »
Bah, kako god. Treba sačuvati lepe uspomene a ono loše zaboraviti. A bilo je lepo uprkos mukama, ljudima je pruženo nešto extra. Žao mi je samo što nisam tada bio sa vama. Too bad ako ne bude festivala ovog Božića.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #269 poslato: Decembar 01, 2009, 23:20:46 »
Ako si zaključao, onda neka si ostane tako. Mada je dobro nekad ukazati na greške, bar zbog toga da se ne ponove.