132 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 53661 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #225 poslato: Januar 11, 2009, 09:56:43 »
Znate na sta mislim...da ne pojasnjavam previse...A otkuda mi informacije>pa shapnuo mi James Bond :)))
Nama je Chuck Norris naredio da isključimo Bombera u 3h

I koliko vidim ovo ste (po obichaju ) shvatili kao kritiku a ne kao sugestiju za buduce
To je skroz nepotrebno ne verujem da ćemo u buduće nešto raditi. I još jednom mogu da kažem da zavidim svima koji nisu bili u organizaciji ili koji su nas napustili...
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #226 poslato: Januar 11, 2009, 12:11:38 »
@geronimo
 ej, pa bomber nije u ameriku i sam je reko da će ponoviti taj set. Ovo što si napisao nije kritika već osuda :) ili presuda ( profesionalna deformacija mora biti ) Valjda su svi oni ljudi došli zbog YU Grupe i valjda su se lepo proveli. Sledeće godine neka neko drugi organizuje a ja ću rado platiti 500 dinara da tih dana nemam nikakvih obaveza. za kraj citiraću vuteka
Citat
Bilo je fenomenalno,koliko god da je u nekim trenucima situacija bila teska i napeta,osmesi se nisu sklanjali,uvek je tu bila vera i volja da se moze uciniti ono sto zelis da ucinis,i da znas da je to prava stvar!!! Svaka cast svima..ovo ne moze svako,ovo moze samo neko sa debelim zivcima i nenormalnom zeljom da pokaze kako ima mesta za osmeh i lepo raspolozenje i u ovim vremenima,a ljudi koji su ovo organizovali su stvarno osobe na mestu i treba ih postovati!!! friends cheers friends

A imam i da porucim onima koji su i pre pocetka i za vreme festivala bili tu samo da svemu nadju manu:

Braticu,Sestro..zasuci rukave pa pokusaj ovako nesto..ukoliko si sposoban mozda i uspes!! Cilj je bio da se uradi nesto dobro za zajednicu,pa uradi i ti tako nesto i dobices moje postovanje a verujem i mnogih drugih...ukoliko ne mozes da pomognes, nemoj da odmazes,to moze samo da te ucini losom osobom!!! Najlakse je biti baba sera...

Hvala vam za sve...ovaj festival ce da se pamti!!! 

Van mreže svashtojed

• Aktivan član
  • **
  • Ja volim samo sebe, jedino sebe....
« Odgovor #227 poslato: Januar 11, 2009, 13:21:30 »
mnogo rada, truda, dobre volje....ali se isplatilo...ja mislim da je uspelo
"Ako mislis da mozes onda mozes! Zato uvek misli da mozes!!!"

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #228 poslato: Januar 11, 2009, 19:32:32 »
Znate na sta mislim...da ne pojasnjavam previse...A otkuda mi informacije>pa shapnuo mi James Bond :)))

I koliko vidim ovo ste (po obichaju ) shvatili kao kritiku a ne kao sugestiju za buduce
To je skroz nepotrebno ne verujem da ćemo u buduće nešto raditi. I još jednom mogu da kažem da zavidim svima koji nisu bili u organizaciji ili koji su nas napustili...

Zajeban je taj Chuk Norris,znam i sam...zajebaniji je od svid drgagudovaca ovoga sveta zajedno :)))
Uspalo jeste ,slazem se...i niti sudim niti osudjujem-to rade Gospod Bog i drzavne institucije...
Samo skrecem paznju na propuste...I nema sta da zavidite kako reche Zare ljudima koji su napustili organizaciju,jer nema sladje stvari na svetu nego li kad ti 700 ljudi divlja na podijumu..osim ako ti prethodno nisu pokidali zivce na froncle  :)))
Jos bi gluplje bilo da sad dignete ruke i ne odradite jos nesto dok ste u zamahu i elanu koji posle svega  itekako imate , kao  i  podrsku,sto se vidi iz postova !
Haug i zivi mi bili...radni i veseli !
« Poslednja izmena: Januar 11, 2009, 19:36:57 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #229 poslato: Januar 11, 2009, 19:42:37 »
Mogu samo da kazem da je festival bio super, a svi koji se bune neka razmisle da li bi se bolje snasli. .. za prvi put je ispalo odlicno ;)
scaka cast organizatorima  :-) :uu:
@Demon >>
Nije buna nego kritika-ne mesaj teze i pojmove...A kako si jos mladji lik (19g - tako bar stoji u profilu) , pa se ne secas vremena OKC-a i akcija koje su radili(jer si u to vreme bio mladji nego li sad ) a izmedju ostalih i prvog Bozicnog kao jedni od organizatora,mogu ti reci da su se snalazili s mnogo manje para,podrskei razumevanja od strane opstine pre svega,jer je to podrska kakva se zamisliti moze...
A za prvi put > u celini = dobar 3+ , zadnje veche = vrlodobar/odlican 4.56
Haug , ziv mi bio i veliki porastao :))))
« Poslednja izmena: Januar 11, 2009, 19:48:47 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže Demon

• Novajlija
  • *
« Odgovor #230 poslato: Januar 11, 2009, 22:13:44 »
@Demon >>
Nije buna nego kritika-ne mesaj teze i pojmove...A kako si jos mladji lik (19g - tako bar stoji u profilu) , pa se ne secas vremena OKC-a i akcija koje su radili(jer si u to vreme bio mladji nego li sad ) a izmedju ostalih i prvog Bozicnog kao jedni od organizatora,mogu ti reci da su se snalazili s mnogo manje para,podrskei razumevanja od strane opstine pre svega,jer je to podrska kakva se zamisliti moze...

Znam da je to bila jako dobra kritika i zao mi je ako si na neki nacin uvredjen, ali ja nisam mislio samo na ljude sa foruma, nego na sve gederalno.
Koliko dana sam bio u Svrljigu u toku festivala, cuo sam u jednom kaficu(i ne samo tamo) kako pojedini odrasli ljudi, za koje sam smatrao da su pametni i da malo vise razmisljaju, govore da su svi organizatpri maznuli pare i da od festivala nisu napravili nista. . .
Ja licno ne verujem u to i znam da su svi volonterski radili, ali ima raznih ljudi koji ce se uvek pobuniti protiv necega. . .

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #231 poslato: Januar 12, 2009, 01:42:11 »

Zajeban je taj Chuk Norris,znam i sam...zajebaniji je od svid drgagudovaca ovoga sveta zajedno :)))
Uspalo jeste ,slazem se...i niti sudim niti osudjujem-to rade Gospod Bog i drzavne institucije...
Samo skrecem paznju na propuste...I nema sta da zavidite kako reche Zare ljudima koji su napustili organizaciju,jer nema sladje stvari na svetu nego li kad ti 700 ljudi divlja na podijumu..osim ako ti prethodno nisu pokidali zivce na froncle  :)))
Jos bi gluplje bilo da sad dignete ruke i ne odradite jos nesto dok ste u zamahu i elanu koji posle svega  itekako imate , kao  i  podrsku,sto se vidi iz postova !
Haug i zivi mi bili...radni i veseli !

Pa ja sam bio deo i tog prvog bozicnog festivala..i on je imao puno propusta i ako je trajao samo jedno vece...da li zelis da ih navedem ili znas i sam???!!! Super bi bilo kad bi sve bilo perfektno..odmah bi se nasli na listi 10 najboljih festivala u evropi koje treba posetiti...Ja kad sam prvi put mixovao,veze nisam imao..pa sam vezbao i naucio se..sada sam ok..ali moze uvek bolje,pa tako i ovaj festival..uvek moze bolje,naravno..Niko ovde nije uzvisen,i svi su svesni svojih gresaka,tako i organizatori..treba suditi kad se greska ponavlja iznova i iznova..a ne ovako na prvu loptu..btw i na Exitu se kasni sa satnicom i uvek ima izmena u programu,pa se ne bune ljudi koliko sam primetio..kad sam vec kod Exita..zurke se zavrsavaju u 6.ujutru..znaci stejdz je prepun..oko 30 000 ljudi,jos bi da igraju,ali to je to,THE END,i svi odlaze u miru i niko se ne buni..moze da se kaze da su organizatori trebali jos dok se pravio program da zadnje vece kad Bomber radi,njegov set traje do 4-5h..ali ako su vec stavili do 3h,onda to je to...Kad se to desilo te veceri i ja sam bio mnogo iznerviran,jel znam kako je kad te ugase,nimalo prijatan osecaj,a vidis ispred sebe puno ljudi koji bi da skacu i zezaju se na tvoju muziku..ali kad bolje razmislim..organizacija bi ispala neprofesionalna ukoliko ne bi ispotovala ono sto je sama napisala!!!

I muka mi je vise od ovih gluposti..udjem i nadam se da cu citati kako su se ljudi proveli i kome je gde bilo najlepse,ja citam o tome ko je gde pogresio i sta nije valjalo na festivalu!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #232 poslato: Januar 12, 2009, 09:41:18 »
Eh Vuki, samo opušteno...
Nemoj da si na kraj srca, vi koji ste učestvovali u svemu tome znate kako je ispalo i srećete (i sretaćete) ljude koji su prisustvovali događaju tako da ćete od njih lično čuti utiske. Forum nije nimalo reprezentativan po tom pitanju i prava slika stanja. To što nema velikog broja reakcija ne znači da ljudi nisu zadovoljni, nego su naši ljudi poslovično "lenji" za takve stvari. Da svirke i žurke nisu bile dobre, ljudi bi jednostavno izašli, ne bi ostali do kraja zar ne ? A raznih priča ćeš čuti jer je nemoguće udovoljiti svima. Grešaka i propusta je sigurno bili ali kako neko reče, za buduće festivale se neće ponavljati, jer se na greškama uči. Niko iz organizacije se ne bavi tim poslom profesionalno. Prema tome...
Keep the faith and don't worry  ;)
« Poslednja izmena: Januar 12, 2009, 09:42:58 by mega games »
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže JJovanovic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #233 poslato: Januar 12, 2009, 16:14:20 »
Hvala Dj Bomberu za dobar set...Kada je pustio The Prodigy skakao sam 2 metra u vazduh!Thanks...

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #234 poslato: Januar 12, 2009, 20:53:56 »
 Te velike festivale ne pamtim možda zato što su bili odavno. Sa tobom se, Panto, u Svrljigu kod Kaneta smaram godinama unazad.
Ako vama nisu dali,
pustite nas jer nama daju,
 ne zagorčavajte.

Iz tvojih redova izbija...neka podrugljiva iskrica,
                                  i nemam poima iz kog razloga.

Mislim se, i nikako da shvatim.
Mene ovo ne smara, ako vam je cilj da postanemo jači-evo-jesmo!               

Bomber je imao svoje veče u Garaži. Izvinjavam se što sam otišla da ostavim pare i nisam bila tu baš kad je trebalo da se popnem na binu i potsetim Bombera da treba da privršava.

Pozzz
Bili ste svi divni saradnici. Čast mi je što smo izdržali.

« Poslednja izmena: Januar 12, 2009, 21:55:07 by nisevcanka »
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #235 poslato: Januar 14, 2009, 00:48:04 »
Te velike festivale ne pamtim možda zato što su bili odavno. Sa tobom se, Panto, u Svrljigu kod Kaneta smaram godinama unazad.
Ako vama nisu dali,
pustite nas jer nama daju,
 ne zagorčavajte.

Iz tvojih redova izbija...neka podrugljiva iskrica,
                                  i nemam poima iz kog razloga.

Mislim se, i nikako da shvatim.
Mene ovo ne smara, ako vam je cilj da postanemo jači-evo-jesmo!               

Bomber je imao svoje veče u Garaži. Izvinjavam se što sam otišla da ostavim pare i nisam bila tu baš kad je trebalo da se popnem na binu i potsetim Bombera da treba da privršava.

Pozzz
Bili ste svi divni saradnici. Čast mi je što smo izdržali.

Lepo je to ..samo kad ste se sve te godine unazad  i sve to vreme  smarali sa nama sto ne uradi(ste) nesto konkretno i ranije nego gubiste vreme sa nama? I sto mi se i dan danas uvlachite kad god me vidite-zdravo,sta ima,kako je,sta se radi,ovo i ono,sta mislish,ne mislish...Mene kad neko pocne da smara-lepo ga oteramu...odakle izasho i dovidjenja,nema smaranja.
I nema podrugljivost-samo dobronamerna kritika iskrena i bez imalo gorchine,jer je i nema obzirom da mi je bilo lepo...mrzi me vise da se ponavljam sa objasnjenjima i dezavuishem po ne znam ni sam koji put......A Vi ako to ne mozete da podnesete...Niste jaki koliko mislite da ste...A ni mudri.
Zdravo :)))
« Poslednja izmena: Januar 14, 2009, 01:02:56 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #236 poslato: Januar 14, 2009, 01:07:17 »
[udjem i nadam se da cu citati kako su se ljudi proveli i kome je gde bilo najlepse,ja citam o tome ko je gde pogresio i sta nije valjalo na festivalu!!
[/quote]
@ Vuteek > Ako dobro zagledash videces u skoro svakom mom postu da tvrdim da sam se lepo proveo...A kritika je kritika i dobronamerna je - bar s moje strane...Pa sta mislis,da su Exit i drugi festivali postali to sto jesu jer su se hvalili medjusobno bez da uzmu u obzir zamerke i isprave ih...Daj molim te...
« Poslednja izmena: Januar 14, 2009, 01:08:58 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #237 poslato: Januar 14, 2009, 01:13:28 »
@Demon >>

Znam da je to bila jako dobra kritika i zao mi je ako si na neki nacin uvredjen, ali ja nisam mislio samo na ljude sa foruma, nego na sve gederalno.
Koliko dana sam bio u Svrljigu u toku festivala, cuo sam u jednom kaficu(i ne samo tamo) kako pojedini odrasli ljudi, za koje sam smatrao da su pametni i da malo vise razmisljaju, govore da su svi organizatpri maznuli pare i da od festivala nisu napravili nista. . .
Ja licno ne verujem u to i znam da su svi volonterski radili, ali ima raznih ljudi koji ce se uvek pobuniti protiv necega. . .

To da je neko digo lovu  prati svaki dogadjaj u Svrljigu..rekla kazala...uzimala davala,sa machkama spavala:)))
Ja lichno ,niti sam kad reko niti napisao niti tju tako nesto...I nisam bundzija nego kritichar(opet si omesao lonchice) :)))0
Kako god,ziv bio i poz:)))
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #238 poslato: Januar 14, 2009, 01:15:30 »
I kako shvatam da me ne shvatate , to me zaista vise mrzi da se "igramo"po topiku pa vise necu ni postovati po istom ,i svaku dalju repliku  smatracu neukusnom zbog napred navedenog i necu ucestvovati u njoj.
Prijateljski pozdrav svima,Haug majstori :))))
« Poslednja izmena: Januar 14, 2009, 01:18:43 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #239 poslato: Januar 14, 2009, 20:57:29 »
 :yahoo: :yahoo1: :yahoo: :yahoo1: :yahoo: :yahoo1: :yahoo: :yahoo1: :yahoo: :yahoo1: :yahoo: :yahoo1: :yahoo: :yahoo1:

...ZA FESTIVAL !!!
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @