76 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 59643 puta)

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #180 poslato: Januar 06, 2009, 21:39:29 »
Ok! Deca su sve to odradila, svaka im cast!
Ja se izvinjavam zbog losih reci! Jednostavno nisam znala da je to bas tako trebalo da bude! I da su to bile namere!
Nisam imala pojma da je jelka, okicena ,tako kako jeste, zbog dece! I njihove radosti! Svakako je nesto ovako trebalo da se desi u Svrljigu.

Za taj deo skidam kapu...ali ovo sinoc je propast . I to treba takodje retji kao i sve ove hvalospeve( ili bi bar trebalo)-zbog dece...i njihove radosti...i desavanja u Svrljigu kojih svakako da fali .
NIKAD ROBOM

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #181 poslato: Januar 06, 2009, 21:40:20 »
da ali po preporukama iskusnih ljudi dobili smo savet da ne pustamo nikako vise od 500 ljudi a do večeras u 8 bilo je prodato 450 karata! inače u prodavnici nova šansa su karte i cena je 300 dinara ako ih nisu prodali
@kosturcic

@geronimo
po proceni od prodatih karata koje su na ulazu samo prodate 80 i možda neka preko a većina je došla sa kupljenom kartom...
« Poslednja izmena: Januar 06, 2009, 21:44:04 by oVermind »

Van mreže bilja84

• Novajlija
  • *
« Odgovor #182 poslato: Januar 06, 2009, 23:01:12 »
Jedino sto mogu da kazem je da mi je strasno krivo sto nisam bila u mogucnosti da ceo festival propratim "uzivo" i sve dozivim iz neke svoje perspektive!Drago mi je da vidim sve te ljude pune elana,zelje za necim boljim i pre svega-verom!Nadam se jos samo da cete nastaviti sa ovakvim manifestacijama i u buduce,po mogucstvu u mnogo boljim uslovima,sa mnogo vise sredstava i predusretljivijih saradnika!
I,naravno,nadam se da cu i ja uzivati u vasoj kreativnosti!
JUST KEEP THE SMILES ON YOUR FACES!!:))))

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #183 poslato: Januar 06, 2009, 23:18:41 »
Jel postoji jos neko mesto za prodaju ulaznica za sutrasnji nastup YU GRUPE?

Naravno da postoji! Karte se prodaju u Šansi!

Van mreže JJovanovic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #184 poslato: Januar 07, 2009, 00:36:03 »
Srecan Bozic.Hristos se rodi.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #185 poslato: Januar 07, 2009, 09:40:59 »
Na ulazu je prodato oko 90 karata isto kao i za garazu za Funkie Junkia a isto tako dosli su i dosta ljudi koji su imali vec kupljene karte i za yu grupu. Drago mi je da su Svrljizani dosli da cuju nesto alternativnije zvukove od onih sto su navikli i skroz sam zadovoljan posecenoscu s obzirom da ovakvi bendovi vrlo retko dolaze kod nas.

Jedino razocarenje veceri su bili El Presidente koji su i malo svirali i nisu se muzicki zanrovski uklopili sa ostalim. A da ne spominjem rakiju koja im je unistila nastup. Inace 5% kriticne mase su bili odlicni imali su interesantan scenski nastup i predstavili su novi muzicki pravac koji se u Svrljigu nije cuo nikad do sada. Takodje doveli su dosta ljude sa strane i meni a i jos dosta ljudi sa kojima sam razgovarao i koji su ih prvi put culi su se svideli.

Cadillac Loversi su sprzili sve na kraju, prvi njiov nastup i to jos u Svrljigu i odlicno prihvacen. Pogledajte Shoopine fotografije sa te veceri na http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewAlbums&friendID=259637941 Uskoro i video snimak nastupa.

Juce je bila aukcijska prodaja decijih radova i skupljeno je 25 000din za humanitarni fond. Takodje u centru je bila izlozba fotografija.
« Poslednja izmena: Januar 07, 2009, 10:05:28 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #186 poslato: Januar 07, 2009, 10:21:39 »
Posle YU Grupe, ulaz za Bomberov nastup ce biti slobodan za sve. Bomber nastupa od 00:30h.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Demon

• Novajlija
  • *
« Odgovor #187 poslato: Januar 07, 2009, 16:14:38 »
Jedno pitanje, ako nije problem, u koliko je svirka veceras?
neki kazu od 9, drugi od 10, zbunio sam se skroz  :-X

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #188 poslato: Januar 07, 2009, 16:26:18 »
Posle YU Grupe, ulaz za Bomberov nastup ce biti slobodan za sve. Bomber nastupa od 00:30h.
:-)

Jedno pitanje, ako nije problem, u koliko je svirka veceras?
neki kazu od 9, drugi od 10, zbunio sam se skroz  :-X

Na flayeru stoji od 21h, od toliko ce i nastupiti Neckbone, a Yu Grupa od 22h :) Cya!!!
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #189 poslato: Januar 07, 2009, 16:40:22 »
Srecan Bozic.Hristos se rodi.
Vaistinu se rodi , sa srecom Vam bilo
NIKAD ROBOM

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #190 poslato: Januar 08, 2009, 14:13:05 »
Ljudi gotovo je YEEEEAA!!!!
Ne znam sta drugo da kazem srecan sam sto je zavrseno jer da je festival trajao jos 1 dan ne znam da li bi preziveli, ni Flux vise ne deluje na nas. Zavidim svima koji nisu bili u organizaciji i koji su normalno spavali, jeli, kupali se, normalno razmisljali i uzivali sinoc.

Nisam mnogo cuo sinoc ni YU Grupu, a ni Neckbone, ni Bombera. Cuo sam pohvale na racun Neckbona cak ih je i YU Grupa pohvalila. Bomber sam isto cuo da je bio odlican.

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #191 poslato: Januar 08, 2009, 15:11:34 »
... srecan sam sto je zavrseno jer da je festival trajao jos 1 dan ne znam da li bi preziveli, ni Flux vise ne deluje na nas.

Zavidim svima koji nisu bili u organizaciji i koji su normalno spavali, jeli, kupali se, normalno razmisljali i uzivali sinoc.
:-) 

:uu:
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #192 poslato: Januar 08, 2009, 15:13:41 »
Volim vas sve!! A vi znate koji ste to svi, zar ne!

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #193 poslato: Januar 08, 2009, 15:44:59 »
A zapazite ovaj osmeh.....

Van mreže Yuzer0

• Moderator
  • Prelazi u legendu