75 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 58681 puta)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #165 poslato: Januar 04, 2009, 22:10:18 »
Ljudi saljite slike sa festivala na mail GrupaOsmeh.bozicfest@picasaweb.com ajde da napravimo centralno mesto gde ce biti smestene sve fotografije a ne da uploadujemo na 1000 mesta. Sve slike koje posaljete na ovaj mail automatski ce se pojaviti na sajtu ovde http://bozic.svrljig.org/?p=501

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #166 poslato: Januar 04, 2009, 22:15:37 »
@snebivljivaazdaja
Da ali neko ko se uključuje u konverzaciju poželjno je da bar nešto zna o tome čisto "da ne ispadne glup u društvu" na prethodnim stranicama ima dosta informacija i dozvoljeno je čitanje ;)
poz i od mene i žao mi  je što nisam mogo da dodjem i prisustvujem jošuvek spremam fotke za izložbu

Van mreže SnebivljivaAzdaja

• Hyper-aktivan član
  • Jer, tamo gde se volimo, nikad nije mrak.
« Odgovor #167 poslato: Januar 04, 2009, 22:23:09 »
Pa cak i da covek misli suprotno,opet ima prava na svoje misljenje!
S druge strane, ja sam cula takodje lose komentare vezane za bozicno drvce i iskreno zao mi je sto ljudi i dalje vise komentarisu nego sto su se uljucili i promenili nesto sto misle da je potrebno!!!!

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #168 poslato: Januar 04, 2009, 22:24:17 »
Da ali neko ko se uključuje u konverzaciju poželjno je da bar nešto zna o tome čisto "da ne ispadne glup u društvu"
Sitne provokacije... Sitne provokacije...
« Poslednja izmena: Januar 04, 2009, 23:19:56 by WingsOfDesire »

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #169 poslato: Januar 04, 2009, 22:27:09 »
da vaso ;) "we are the best so who fak d rest" što u prevodu znači živi bili dok ste na tekili

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #170 poslato: Januar 04, 2009, 22:30:40 »
Ja samo zelim da kazem da su veceras Slavisa Ljubomirovic i Dalibor Popovic Pop dali pravi stimung nasoj knjizevnoj veceri. I opet kazem, mozda sam ja pomalo i subjektivna, ali ja nikada dosad nisam prisustvovala lepsoj knjizevnoj veceri ikad.... I mislim da je pravi dokaz tome kada neko iz osmog razreda pusti suzu uz poneku vecerasnju pesmu da je to dovoljan dokaz uspeha... Hvala svima koji su veceras bili i ulepsali mi dan!

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #171 poslato: Januar 04, 2009, 22:50:24 »
Slazem se sa Lunjom da je vece bilo fenomenalno i mislim da su ljudi videli da postoji neko ko zeli da slusa i uziva u tome. Nadam se da ce biti jos ovakvih veceri  ;)
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže Elena

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #172 poslato: Januar 04, 2009, 23:08:02 »
A ti si bila fenomenalna, bubasvabice!!!!:)

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #173 poslato: Januar 04, 2009, 23:16:58 »
ma nisam, imala sam malu tremu pa nije ispalo bas najbolje. . .
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #174 poslato: Januar 05, 2009, 10:10:21 »
Jedina stvar zbog koje mi je krivo je sto nisam prisustvovao na knjizevno vece, video sam da je atmosfera bila super. Prijatno sam iznenadjen i decijim programom iako sam mislio da je to samo prateca manifestacija od koje nisam ocekivao nista posebno. Deca su bila bas zainteresovana za ucesce i bas su se angazovala na svim poljima od glume, pevanja, igranja, plesa, recitovanja....

Vidim da niko nije pomenuo do sada predstavu koju su priredili volonteri deci. Sve pohvale za Gricka(vuteek), Licku(elena) i zlog carobnjaka iz Lozan(starosedelac) ne secam se kad sam se poslednji put toliko smejao na nekoj predstavi. Predstava iako pisana za decu prolazi kod svih uzrasta zahvaljujuci fenomenalnoj improvizaciji glumaca koju su je uskladili bas za nas kraj.

Slavisa, pesnik za decu, uz stihove za decu i gitaru bio je takodje odlican.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #175 poslato: Januar 05, 2009, 10:34:41 »
I ja sam odusevljena predstavom volontera , samo nisam htela bas ja da je spomenem ... Klinci su odusevljeni, i pojedini su umalo i skocili na binu da brane paketiće od zlog čarobnjaka iz Lozan! Svaka čast našim glumcima volonterima!

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #176 poslato: Januar 05, 2009, 11:59:15 »
   VEČERAS!!!- El Presidente
- 5% Kriticne mase (najnoviji spot
OBILAN RUČAK Small | Large
)
- Cadillac Lovers

Styptic nazalost nije u mogucnosti da nastupa. Kao gost 5% Kriticne mase docice Markonjero iz D-Fence-a a,gost Cadillac Loversa je Bokal ne oseca stvarnost
VREŽINSKI BAZEN Small | Large

Karta na ulazu je 100din, a uz komplet sa YU Grupom koja nastupa 7. januara je 300din.

« Poslednja izmena: Januar 05, 2009, 12:10:32 by oVermind »

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #177 poslato: Januar 06, 2009, 21:17:41 »
Sva sreca da svirali Cadillac Lovers inace bi 'ladno moglo da se vece okarakterise kao propast(sem za one iz Nisha kojih je bilo 80% medju prisutnima )...Daretu i ekipi skidam kapu-ostali=tropa...Najslabije vece do sada na Festivalu uz najslabiju posetu po misljenju licnom kao i mnogih sa kojima sam razgovarao a koji su kao i ja propratili vecernje dogodovstine ovih dana...
A sto TV Laser javlja da je bilo vise STOTINA posetilaca,neka se zna da je neistina i propaganda a evo demanta i ujedno argumenta za moje tvrdnje >>slika je slabijeg kvaliteta jer je radjena iz stitch varijante>>

pa ko mi ovde nabroj VISE STOTINA posetilaca alal mu vera za matematiku i rachunicu...
Slika je kao sto se vidi od bine do ograde i od zida do shanka (ceo veliki deo)...
Jesu dani osmeha,al ovo od sinoc je bilo za zaplakati...
Razocharan sam...Chekam YU da se povadim kao i vecina ljudi sa kojima sam sinoc razgovarao...
Haug
« Poslednja izmena: Januar 06, 2009, 21:28:45 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže kosturcic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #178 poslato: Januar 06, 2009, 21:29:54 »
Ok! Deca su sve to odradila, svaka im cast!
Ja se izvinjavam zbog losih reci! Jednostavno nisam znala da je to bas tako trebalo da bude! I da su to bile namere!
Nisam imala pojma da je jelka, okicena ,tako kako jeste, zbog dece! I njihove radosti! Svakako je nesto ovako trebalo da se desi u Svrljigu.

A VAMA ,ORGANIZATORIMA, SVAKA CAST!!! STVARNO STE SVE SUPER ODRADILI!!!!  :-) :lol:

Van mreže kosturcic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #179 poslato: Januar 06, 2009, 21:32:55 »
Jel postoji jos neko mesto za prodaju ulaznica za sutrasnji nastup YU GRUPE?