66 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 58687 puta)

Van mreže veliki strumf

• Novajlija
  • *
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #75 poslato: Decembar 09, 2008, 22:47:24 »
 Kada su u saopštenju napisali OLADINO, pitam se na šta su mislili, na Aladina i čarobnu lampu, iz koje će izaći novci... ili na šta drugo?

Van mreže ivan grozni

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #76 poslato: Decembar 09, 2008, 23:08:15 »
Gospon Grozni, pročitah post i slažem se da jeste bilo velikih problema 2001 god. ali je BF bio realizovan te zime, uprkos svim vremenskim i finansijskim neprilikama. Osobe koje su učestvovale u organizaciji BF-a 2001 god. JAKO DOBRO ZNAJU kakvih je problema bilo u organizaciji, kako pre, tako i nakon festivala. Elem, kada sam pročitao popodnevne postove, priznajem da sam osetio veliko razočarenje i ogorčenje zbog toga što je organizacija BF-a dovedena u pitanje. Međutim, kako sam u međuvremenu saznao, tu jesu u pitanju novci, ali i ne samo to, već i neke druge stvari, tipa organizacije, međusobne komunikacije između organizatora i opštinskih vlasti, itd,itd, itd... U svakom slučaju, iskreno se nadam da će se naći neko kompromisno rešenje, kako bi se sve ideje, koje je ekipa ljudi koja organizuje festival, a koje su stvarno ODLIČNE, sprovele u delo. LJUDI, NE ODUSTAJTE !  O FESTIVALU VEĆ PRIČA CEO GRAD !

jel bila 2001? zaboravio sam koja je godina sve mislim da je bilo 2003.
ali nebitno
Ja znam dobro da ti znas kakvih je problema bilo ali isto znas da je i tad bilo zamisljeno da to postane tradicionalni festival pa bi ove godine vec bio neki 6-7 po redu ali zbog svega sto se izdesavalo i pre i posle festivala niko vise nije hteo da se upusta u organizaciju
Ja sam mislio da ce to sa ovim ljudima koji sad to rade da uspe imaju stvarno odlicne ideje i imaju ambicije i energije da sve to sprovedu.Isto sam mislio da ce i sa ovom garniturom opstinara to lakse da ide ali...
Jedino zivot prepun napora je vredan zivljenja

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #77 poslato: Decembar 10, 2008, 00:09:21 »
Citat: Info služba SO
Uprkos činjenici da smo pritisnuti svetskom ekonomskom krizom koja se reflektuje i na nas i  prognozama da nam predstoji  naredna,kao još teža godina u privredjivanju,odlučili smo da  u saradnji sa  nadležnim ministarsvom,povodom novogodišnjih i božićnih praznika organizujemo festival za mlade svrljiške opštine.... izjavio je posle sastanka predsednik opštine Svrljig gospodin Milija Miletić.

Ako su oni odlucili a sad nece da daju pare i jos ih pogadja svetska ekonomska kriza... suvise nebuloza na jednom mestu.
Po meni festival moze da se odrzi ali samo ako se sakupe pare za YU Grupu i sve sto je isplanirano i ne razocara se nijedan bend ili dj koji hoce da dodje besplatno da svira i ocekuju da ih makar lepo ugostimo i da im pruzimo da sviraju ispred dosta publike i na kvalitetnom ozvucenju. Za to su trenutno male sanse.
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2008, 00:10:58 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže veliki strumf

• Novajlija
  • *
« Odgovor #78 poslato: Decembar 10, 2008, 14:50:26 »
Jeste bila 2003 god. gosim Grozni... Nešto sam se zaštrumfovao sinoć... Nebitno, poenta je da problema jeste bilo, kao što ih i sada ima, ali i da je BF bio uspešno realizovan...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #79 poslato: Decembar 10, 2008, 15:56:29 »
Znaci posle maratonskog razgovora danas u opstini doslo je do dogovora i ustanovljeno je da je doslo bilo do velikog nesporazuma tako da smo dobili sve sto smo trazili i organizacija festivala se NASTAVLJA!!!
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
« Odgovor #80 poslato: Decembar 10, 2008, 15:57:11 »
 :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

edit:

A sad novca ima ?? :D
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2008, 15:59:04 by Miwosh »

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #81 poslato: Decembar 10, 2008, 16:08:08 »
super  :-) :-) :-) :-) 8-) 8-)
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #82 poslato: Decembar 10, 2008, 16:15:17 »
nisevcanka ce kasnije malo detaljnije da objasni sve (ako snadje snage)

Do tada pogledajte
Small | Large

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #83 poslato: Decembar 10, 2008, 16:22:10 »
Iskreno se radujem ovom obratu.  :-)

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #84 poslato: Decembar 10, 2008, 16:49:35 »
  Ovo organizovanje festivala je dobro za treniranje živaca ali nije za one sa slabim srcem ili visokim pritiskom  :girlhaha:

Drago mi je da možete da nastavite.  :lol:

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #85 poslato: Decembar 10, 2008, 18:12:20 »
ništa bez muke...

Van mreže veliki strumf

• Novajlija
  • *
« Odgovor #86 poslato: Decembar 10, 2008, 19:44:37 »
Jupijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :lol: :-) :lol: :-) :lol:

Van mreže Elena

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #87 poslato: Decembar 10, 2008, 20:08:05 »
Hvala Bogu!!!!:)

Van mreže Nikola Jovanovic

• Moderator
  • Aktivan član
« Odgovor #88 poslato: Decembar 10, 2008, 20:10:26 »
Odlicno!

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #89 poslato: Decembar 10, 2008, 21:52:08 »
rekoh ja...dok sudija ne odsvira kraj, ništa nije gotovo  ;)
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @