182 gostiju, 1 korisnik

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 50938 puta)

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #45 poslato: Decembar 09, 2008, 17:46:55 »
Takvih ljudi ce uvek biti..ali im ne treba praviti drustvo,nego im okrenuti ledja i pljunuti ih mozda ponekad kad bas ne zelis da pljunes na ulici..

Ne treba stati i razocarati se..treba ti osmeh na lice i volja da guras napred!! Ovo moze bez njih..
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #46 poslato: Decembar 09, 2008, 17:51:51 »
Zaista?! Može li nešto da se uradi bez novca iz opštine? Jer, ako može, glupo bi bilo da ovoliki trud propadne ako može da se uradi nešto, samo manjeg obima.

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #47 poslato: Decembar 09, 2008, 17:56:07 »
 Sad se setih citata,koji sam čula na jednom seminaru,kome sam prisustvovala:"Ne želim da iko od mojih novinara razgovara sa portparolom.Oni su plaćeni da sakriju istinu ,a ne da je kažu." Ovo je izrekao Stewart Stephen ,editor Boyda 1994.
Portparoli su ,inače,u novinarskom svetu tretirani kao svojevrsni "kozmetičari",koji istinu ušminkaju,a na golicljive teme imaju pripremljene odgovore ,kojima ciljano skreću pažnju sa suštine pitanja.Oni su posebno obučeni za ove "veštine" i "bravure" i nikada ne zaboravljaju ko im je naredbodavac i za koga rade.Naravno,nisu svi podjednako uspešni,rečiti,pismeni,obrazovani, vispreni,ali ...suština im je svima ista.
 S druge strane novinar je obavezan da u svom tekstu kaže izvor svoje informacije,bilo da se radi o citiranom pojedincu,ili o događaju,manifestaciji i sl. na kojima se pribavila određena informacija.
Sada nije reč o nekim škakljivim ,istraživačkim novinarskim poduhvatima,kada  novinar mora da čuva identitet svog izvora,kako mu ne bi ugrozio reputaciju,karijeru,život,na kraju krajeva.Inače, jedino u takvim slučajevima se ne navodi  izvor.
I ukoliko se "nezvanično saznaje"...

P.S.Dok se ja nadovežem na Miličin post ,nagomila se postova između...  :-[
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 17:59:56 by alba »

Van mreže ivan grozni

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #48 poslato: Decembar 09, 2008, 17:58:06 »
Isti takav problem sa tadasnjom opstinskom vlascu su imali i organizatori onog prvog bozicnog festivala 2003.Prvo su obecali pare pa ih nisu uplatili a festival se uz velike muke ipak odrzao ali smo svi mi koji smo bili ukljuceni u organizaciju rekli NIKAD VISE nista sa opstinarima ko god da je na vlasti(Veliki Strumf i Mr O znaju o cemu pricam).
Ovo jeste velika sramota za opstinu ali ja od njih nista ne ocekujem pa ne mogu ni da me razocaraju
Jedino zivot prepun napora je vredan zivljenja

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #49 poslato: Decembar 09, 2008, 17:58:32 »
Pa ja koliko sam skapirao opstina je trebala da pomogne sa 200k koji bi pokrili YuGrupu... a da KZM ima 180k... otkazite Yu Grupi, ima dotsa drugih bendova i dj-eva koji bi ja se nadam ipak da odradimo festival... sa 180k mogu da se rese dosta stvari, moze da se uzme dobro ozvucenje za u Melody na 2 veceri (80k koliko sam upucen)... i ostaje 100k na raspolaganju za ostale stvari... mislim da je izvodljivo!!!
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 19:43:58 by Bomber »
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
« Odgovor #50 poslato: Decembar 09, 2008, 18:01:46 »
...
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 18:09:29 by Miwosh »

Van mreže JJovanovic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #51 poslato: Decembar 09, 2008, 18:03:39 »
Ja sam ZA!Hajde da vidimo...Moramo da razmishljamo pozitivno..Gore glave...Ako su nas ponizili hajde mi da odgovorimo tako shto cemo nastaviti...pa kako bude..

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
« Odgovor #52 poslato: Decembar 09, 2008, 18:07:33 »
i ja sam ZA... i uvek cu biti ZA!!

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #53 poslato: Decembar 09, 2008, 18:08:29 »
I ja ne razumem o kojim parama pričaš.
Prvi dogovori su bili da opština da 200 000  + od sponzora+ od para MOS-a  60-ak hiljada = imamo za troškove festivala a novac od prodatih ulaznica ide u humanitarni fond.
Paketiće je opština planirala i tako i tako.
Međutim, opština je novac od sponzora usmerila u humanitarni fond.
I ima para da kupi paketiće a mlade nazvala drogirašima i rekla da za njih nema para u budzetu.

Trenutno za mlade nema nikakvih para osim para od projekta kancelarije (samo deo od onih 380 000) oko 60-ak hiljada.
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #54 poslato: Decembar 09, 2008, 18:11:15 »
Epa onda sam lose skapirao... :( sorry
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #55 poslato: Decembar 09, 2008, 18:15:47 »
Ljudi idite negje drugdje gdje će te uspjeti u onome što ste i zamislili, batalite tu svljišku bagru...

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #56 poslato: Decembar 09, 2008, 18:17:44 »
Ljudi kad vam je opstina rekla da nece da vam da novac vi ste stali..lako vam je bilo da planirate kad ste znali(misleli) da para ima...pa bre festivali sami sebe odplacaju..moze to da se napravi..dobro,za yu grupu mislim da ne moze..ali ostalo..100%

Ne stajte,dajte da sednemo i da se dogovorimo..jel ovo moze i bez njih..i to veoma brzo i efikasno..samo treba imati hrabosti,jel vidim da neko bas i ne sme tako da radi!!!

Mi dovodimo djeve pa ih placamo posle zurke..a ne znamo unapred dal ce zurka da bude posecena,jednostavno radimo tako da verujemo da ce da se isplati..i isplati se..zasto ne bi mogo i ovako nesto..samo treba moral i volja..i treba da se naglasi ko radi i kako..bez koga i zasto..
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #57 poslato: Decembar 09, 2008, 18:28:41 »
tako je vuteek, nisam upoznat sa organizacijom ali je sigurno moguce umesto festivala organizovati humanitarno vece sa nekim bendom i dj-em a mozda i 2 noci uz karaoke... nije ono sto je trebalo da bude ali dovoljno da se skupi novac ... a vec sam i reko da je aukcijska prodaja decijih crteza fenomenalna ideja i to bi moglo sigurno da se odrzi i jos nesto sto ne kosta mnogo i spakuje  u 2 humanitarna dana... pa da narkomanska omladina pokaze da moze nesto. 
Neon Genesis Evangelion

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #58 poslato: Decembar 09, 2008, 18:32:15 »
Ljudi ako se sad stane, pokazecete da su nas pobedili i da mogu da kontrolisu omladinom. Sad treba da se gura napred i da se pokaze da mogu i drugi ljudi nesto bez tih ljudi iz opstine.
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #59 poslato: Decembar 09, 2008, 18:35:40 »
Ljudi ako se sad stane, pokazecete da su nas pobedili i da mogu da kontrolisu omladinom. Sad treba da se gura napred i da se pokaze da mogu i drugi ljudi nesto bez tih ljudi iz opstine.

E o tome ja pricam.. :friends:

Iz ovoga treba izaci jaci..a ne pognutih glava!!