52 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 45018 puta)

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #30 poslato: Decembar 08, 2008, 22:23:26 »
 MA super..Svrljig u igri-smile ON !!  :pohvala:
                                                  :acute:
..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #31 poslato: Decembar 09, 2008, 14:37:47 »
Citat: oVermind date=1228814492
Odjednom  opstina nema para za mlade!!! opstina svoje mlade naziva narkomanima...
opstina nema u budzet za 2009.-u godinu ni 1 jedini dinar namenjen mladima.
Na pitanje "dali ste vi svesni da ćemo mi da odemo iz ovakvog svrljiga" upućeno predsedniku skupstine Jeleni Trifunovic, dobili smo od nje odgovor " pa šta, svi i onako odlaze i ja ću da si odem odavde "

Pod ovakvim uslovima odrzavanje dela festivala koji je namenjen omladini je dovedeno pod velikim znakom pitanja.

Opstina je obecala 200k dinara za odrzavanja festivala i preko toga da kupi deci paketice. Medjutim juce smo saznali da je doslo do promene plana i da nameravaju samo da kupe paketice deci i izvrnuluta je pocetna prica u pricu da su hteli da daju 200k a organizatori da odluce da li ce biti za paketice ili za odrzavanje festivala. Sad je ispalo da ni dinar od opstine nece da ode za odrzavanje festivala vec samo za paketice. Tako da nazalost moram da vas obavestim da ukoliko se ne sakupi isplanirano 400k dinara festivala uopste nece ni biti vec samo podela paketica.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #32 poslato: Decembar 09, 2008, 14:50:36 »
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(   
Neon Genesis Evangelion

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #33 poslato: Decembar 09, 2008, 15:40:41 »
Kao po običaju neko bi htio da uzme pare...veliko razočarenje... :girlnono:   >:(  :diablo1:

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #34 poslato: Decembar 09, 2008, 15:46:44 »
Stvarno ne znam zasto su onda ti 'opstinari' obecavali nesto sto ne mogu i nece da ispune  >:( >:(
Ma koliko se ljudi trudili da naprave nesto od ovog grada i da se nesto desava, oni mora da razocaraju ljude i sve pokvare  :bm: >:( :wh:
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 16:12:20 by Bubasvaba »
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #35 poslato: Decembar 09, 2008, 16:06:48 »
:srce: svrljig  >:(
a Jelena vec govori kao okoreli politicar.... i mislim da takva izjava uopste nije na mestu.
Neon Genesis Evangelion

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #36 poslato: Decembar 09, 2008, 16:08:02 »
Juce ujutru je bila ugovorena promocija u centru, deljenje flajera, muzika, panoi na kome su prolaznici trebali da napisu svoj razlog za osmeh. Svi smo se organizovali u centru jedna grupa je bila pozvana da pregovara u opstinu, dok je druga grupa obezbedila ceo tehnicki deo(pozajmila ozvucenje i svu potrebnu opremu iz kuturnog centra) sve je to bilo spakovani u kombi i cekalo se da se grupa iz opstine vrati i da se sve to postavi. Medjutim grupa iz opstine se vraca i kaze nam da sve mora da se obustavi jer opstinari ne dozvoljavaju da se dele flajeri na kojima stoji kao organizator grupa "Osmeh".

Sve je obustavljeno i vratili smo celokupnu opremu Kulturnom centru bez i da smo je istovarili iz kombi.
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 16:13:24 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #37 poslato: Decembar 09, 2008, 16:28:44 »
CARINARNICA

Možete nas poskidati do gole kože
I zapleniti nam prtljag i odeću

Ipak ćemo mi prošvercovati
Ovaj zlatni sat hrabrosti
Koji smo progutali

Sasvim lepo se čuje
Sa leve strane
Kako nevaspitano kuca

Računali smo
Vi ćete misliti srce
A baš u tome je blef

Nama je srce u petama.

Jedan i jedini, neponovljivi  Mika Antić

Ko razume - shvatiće!
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 16:33:08 by lunja »

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #38 poslato: Decembar 09, 2008, 16:30:46 »
Zaboravila sam da potpišem ispod - a to smo mi, mi mladi, nevaspitani narkomani!

Van mreže JJovanovic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #39 poslato: Decembar 09, 2008, 16:34:30 »
Niko u istoriji Svrljiga nije ponizio i omalovazio volontersko zalaganje omladine...na nachin na koji  su to uradili ovi, da im ne spominjem imena...rano je za to...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #40 poslato: Decembar 09, 2008, 16:51:33 »
Ovo je opstinski PR juce napisao nakon sto su nam zabranili deljenje flajera sa imenom grupa "Osmeh"
http://svrljig.info/?p=937 a malo kasnije su nas i obavestili da nece ni dinar iz budzeta da daju za festival.

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #41 poslato: Decembar 09, 2008, 17:15:17 »
Oticice i takvi odavde sa teretom koji se zove KRIVICA i POKAJANJE zbog svega sto su uradili  :skull:
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #42 poslato: Decembar 09, 2008, 17:20:53 »
Inače, Dragi Petković i info služba (tj PR opštine ) su potpisani ispod tog teksta!  A oni defakto nisu njihovi!

Inače, PR je prisustvovao tom sastanku i čuo svo naše polemisanje  te hteo da tako i objavi ali mu nije dozvoljeno. Tako je nastala ova  priča.

Nisu smeli da ne navedu izvor.
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2008, 17:22:24 by nisevcanka »
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže veliki strumf

• Novajlija
  • *
« Odgovor #43 poslato: Decembar 09, 2008, 17:37:57 »
Ako je jeste tako, kao što ovde pročitah, mogu napisati samo jednu reč: - S R A M O T A !   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #44 poslato: Decembar 09, 2008, 17:43:21 »
Na kraju krajeva, ovakvo svojatanje festivala kao i tekstova koji su napisali članovi grupe "osmeh"(organizacioni tim festivala ) a koji su objavljeni na http://svrljig.info/?p=937 hvalospev kako je opština organizator ni malo im ne ide u čast.

videćemo šta će reći pred izbore i kako će nas pogledati u oči, a dotle će se o ovome još kako pričati.

Žao mi je narode ali dokle ćemo da žmurimo i trpimo vođstvo onih koji nisu dorasli svom poslu.