52 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 45019 puta)

Van mreže NATALI

• Novajlija
  • *
Odg: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #270 poslato: Decembar 02, 2009, 10:40:29 »
Sve ono sto je Wings napisao je potpuno tacno, a na postavljena pitanja svi znamo odgovore. Sve u svemu, na kraju i nije bilo tako lose, mi smo puno toga naucili iz svojih gresaka, ostali su ucili gledajuci nas...
I na kraju, KZM je sada i zvanicno otvorena, pa se mozda i okupi neka nova ekipa, koja nece sedeti skrstenih ruku!

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #271 poslato: Decembar 02, 2009, 17:48:25 »
Hmm..
..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #272 poslato: Decembar 02, 2009, 17:50:58 »
heh nije tako prosto, promociju je imao svrljig, tjs "politicari" a ljudi koji su sve to uradili nisu nista dobili jos su postali lopovi, krali pare od dece, uzas. rad MORA da se plati, a organizacija ovakvog festivala nije nesto sto moze za vikend da se uradi. koliko sam video prosle godine se ljudi cimali mesec dana.
  ..kapiram..
..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #273 poslato: Decembar 03, 2009, 14:55:12 »

Inache, ja sam najvishe prestala jer mi je mama bila jako bolesna i nije mogla da radi , a tata umro par meseci pre pa nije imalo od chega da se zivi.
Uzevshi u obzir moju zaludjenost i snaznu ljubav ka lokalu verovatno bih se, da se to nije desilo, josh uvek volonterski nosila.

Ne valja! shto jeste-jeste.
Ne daju! -nikada nisu ni davali.
 Sve na krv i noz.
Po mom mishljenju nema me zbog
 mog neznanja ( nisam znala sa volonterima, npr.);
zbog iscrpljenosti (odmah velikog zalogaja, preambiciozno odredjen obim!!!! -opet moja krivica);
gladi (sve lichne pare troshili smo na fest) i dzangrizanja od strane roditelja zbog toga
nedostatka ljudstva pri organizaciji
nesposobnosti, neodgovornosti, lakomislenosti, povodljivosti od strane nadleznih (ako ce uvek da se bijemo i pljujemo da bismo neshto dobili, onda... onda J....!!!)

Uvek se ishchuka!!!!
 Uvek se moze!!!!
 Sve!
Od bilo koga!
U bilo koje vreme!
Ali...koliko, shto reche Overmajnd, koshta lechenje nerava!??

Tu sam. Pratim. Pisacu chim ugrabim malo vremena i nechiji komp.
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #274 poslato: Jul 27, 2010, 23:12:49 »
Pa...možda bi trebalo da se da inicijativa. Sad se pochinje.  Nema kukanja posle  :girlnono:

mISlim...ne bash sad. Kad prođe B2TV.  :girllove:
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."