69 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 59810 puta)

Van mreže Elena

• Hyper-aktivan član
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #195 poslato: Januar 08, 2009, 16:22:46 »
Jel mogu ja nesto da izjavim za dnevnik???? :)
Samo bih volela da vam kazem da je meni ovih mesec ipo, dva ili koliko je vec bilo, bio fenomenalan period.... Jeste bilo puno tesko, fizicki, psihicki, bilo je svega.. i smeha, i suza, svadja, zezanja....ali su dani bili fenomenalni....Ljudi koji su bili ukljuceni u sve ovo su bili tako posebni, tako drugaciji od drugih, svako sa svojom neverovatnom energijom i prevelikom zeljom da nesto ucine i to ne samo za sebe... I uspeli su u tome, uprkos svim zlim jezicima i preprekama...
Meni je stvarno drago sto sam bila mali deo toga i ponosna sam, ma preponosna na ovaj festival!!!!! I na sve vas!!!!!!!
Hvala vam za nezaboravne sate druzenja, rada, zezanja, smrzavanja, nespavanja, smeha, stresa, ljubavi.....!!!!!

Van mreže dervenac

• Novajlija
  • *
« Odgovor #196 poslato: Januar 08, 2009, 16:52:13 »
Bio sam sinoc na YU grupi i mogu reci da je svirka bila odlicna; stari vukovi koji prze od 71` su ispali profi do kraja. Mislim da je sinoc bilo gotovo nemoguce da koncert ne bude dobar, jedino bi u slucaju poplave, zemljotresa ili situacije da se krovna ploca srusi koncert ispao los.

Neckbone je bio isto tako kvalitetan, dok Bombera nisam slusao.

Ranije 5.01. kad je bilo vece rok muzike primetio sam da su Darko i Minic svirali sa svima i iskreno mi je zao sto nisam bendove cuo u originalnom sastavu. Njima svaka cast. Ponosim se sto su iz Svrljiga, a vrsni muzicari!

Utisak je da je Svrljigu potrebna sala koja ce primiti 1.000 posetilaca posto ovako ispada sve smesno. Opstina  placa grupu par hiljada evra, a nema gde ljude da smesti.

Sto se tice ostatka festa, mislim da je kvalitet nekih sadrzaja bio na nizem nivou nego sto sam ocekivao; ne treba na ustrb kvaliteta povecati kvantitet desavanja i organizovati sve i svasta. Video sam da su decji radovi po snegu bili dve noci na otvorenom prostoru i da su verovatno upropasceni.
 Hej, pa ni leti se izlozba radova ne organizuje na otvorenom.

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #197 poslato: Januar 08, 2009, 17:45:44 »
Nisam hteo nista da pisem dok se festival ne zavrsi...a posto se zavrsio i ja bi nesto da izjavim za dnevnik kao moja koleginica Licka :rose1::

Bilo je fenomenalno,koliko god da je u nekim trenucima situacija bila teska i napeta,osmesi se nisu sklanjali,uvek je tu bila vera i volja da se moze uciniti ono sto zelis da ucinis,i da znas da je to prava stvar!!! Svaka cast svima..ovo ne moze svako,ovo moze samo neko sa debelim zivcima i nenormalnom zeljom da pokaze kako ima mesta za osmeh i lepo raspolozenje i u ovim vremenima,a ljudi koji su ovo organizovali su stvarno osobe na mestu i treba ih postovati!!! :friends: :uu: :friends:

A imam i da porucim onima koji su i pre pocetka i za vreme festivala bili tu samo da svemu nadju manu:

Braticu,Sestro..zasuci rukave pa pokusaj ovako nesto..ukoliko si sposoban mozda i uspes!! Cilj je bio da se uradi nesto dobro za zajednicu,pa uradi i ti tako nesto i dobices moje postovanje a verujem i mnogih drugih...ukoliko ne mozes da pomognes, nemoj da odmazes,to moze samo da te ucini losom osobom!!! Najlakse je biti baba sera...

Hvala vam za sve...ovaj festival ce da se pamti!!!  :daisy:

I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #198 poslato: Januar 08, 2009, 19:28:20 »
Ja mogu samo da dodam da sam se provela fenomenalno, da sam ispucala 4GB memorije, i da mi je mnogo drago što je festival uspio. Čestitke drugarima ( oni znaju koji su ) što su sve ovo organizovali.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #199 poslato: Januar 08, 2009, 22:28:03 »

Au, šta će reći Najda kad vidi ovu sliku ?

Bravo Lunja  :-) ;).
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #200 poslato: Januar 09, 2009, 00:28:06 »
...toliko sam umoran i iscrpljen da samo mogu da vam kažem...sve je bilo extra  :lol:
pozdrav od mene, a pokušaću da sumiram utiske u toku vikenda (ako me prodje grip) ... :smrz:
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #201 poslato: Januar 09, 2009, 00:38:50 »

Veliko  :hvala: Bubasvabi na fotografijama. Ajmo ljudi, gde su još fotke ?

Evo par reakcija na festival pronađenih na internetu :

balkanrock forum

gradnis.net forum

soko-banja.org forum

serbiatravelers.org forum

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #202 poslato: Januar 09, 2009, 00:54:19 »
Veliko  :hvala: Bubasvabi na fotografijama.
nema na cemu  ;)
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #203 poslato: Januar 09, 2009, 01:26:19 »
Video sam da su decji radovi po snegu bili dve noci na otvorenom prostoru i da su verovatno upropasceni.
 Hej, pa ni leti se izlozba radova ne organizuje na otvorenom.
Nisu upropasceni, bili su 2 noci na otvorenom ali smo ih sklonili bas te veceri kad je poceo da pada sneg. Sad se nalaze u Kancelariji za mlade i javili su se neki ljudi koji su trazili da im poklonimo neke radove dok ce neki biti uramljeni i postavljeni u bolnici i u KZM.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #204 poslato: Januar 09, 2009, 04:09:43 »
Sve u svemu festival je uspesno zavrsen. Ja sam ucestvovao tri veceri, 03/04.01.09. - dj program, i na finalnoj nakon Yu Grupe. Pomogao sam koliko sam god mogao, i nadam se da su organizatori zadovoljni mojim radom. Pozitivna ocena naravno za ceo ovaj dogadjaj, sve je bilo na mestu i kako treba. Jedino mi je zao sto nisam mogao da zavrsim set kako treba vec sam bio utisan posle sat vremena seta pa je ujedno i dozivljaj uskracen ljudima koji su ostali da me cuju. Izdvojio sam dosta vremena praveci selekciju trekova koji prave extra atmosferu sto je i publika potvrdila svojom reakcijom, ali sta ces... i Neckbone je bio tih na pocetku, oni su odlicno svirali sat vremena, ja sam odlicno vrteo sat vremena, drugi sat malo utisan i to je to. Evo ovom prilikom obecavam ljudima kojima se dopao retro set da ce mo organizovati u Garazi reprizu neke veceri, i svi ce nadam se biti happy :)

Slike sa mog nastupa na finalnoj veceri mozete pogledati ovde (myspace) ili ovde (facebook) ...thx nash & geronimo

Video klip
ovde (youtube) Small | Large

Bilo mi je zadovoljstvo ucestvovati i druziti se sa vama, veliki pozdrav od mene!!!

:uu:
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #205 poslato: Januar 09, 2009, 10:07:30 »
ljudi, od mene jedan veliki RESPECT
na zalost me prehlada sprecila da posetim svirke, bio sam na zurke i bilo je fenomenalno, atmosfera je bila drugacija, mogu da zamislim koliko su se svi iscimali oko ovoga. ne razumem h8ere uopste ali o tome i ne zelim da pricam, mislim da su sve svi normalni ljudi dobro proveli, da se pomoglo deci i to je bitno.
Neon Genesis Evangelion

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #206 poslato: Januar 09, 2009, 11:43:57 »
Najbolji dečiji radovi su uramljeni i veći broj njih je prodat na aukcionoj prodaji 6. januara. Prikupljeno je nešto manje od 22 hiljade dinara.
Ostalo je  još 10-ak uramljanih radova. Par njih ćemo pokloniti dečijem odeljenju Doma zdravlja u Svrljigu, a za ostale...videćemo.
INače Tasić je poklonio 30 ramova a Mitić je crteže uramio potpuno besplatno. Hvala još jednom.
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #207 poslato: Januar 09, 2009, 15:54:22 »
Citat
Ranije 5.01. kad je bilo vece rok muzike primetio sam da su Darko i Minic svirali sa svima i iskreno mi je zao sto nisam bendove cuo u originalnom sastavu

nemoj da ti bude žao, iako toga nisi svestan, čuo si ih u originalnom sastavu. Darko i Minić su verovao ili ne članovi svih tih bendova.
http://picasaweb.google.com/GrupaOsmeh/NeckboneYUGrupa712009MELODY#
« Poslednja izmena: Januar 09, 2009, 15:58:57 by oVermind »

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #208 poslato: Januar 09, 2009, 16:09:15 »

Au, šta će reći Najda kad vidi ovu sliku ?

Bravo Lunja  :-) ;).

Ne staj mi na muku.... nemam sliku sa Najdom.... :(
a  bas bih volela... ali ja imam drugaricu Milicu koja MOZE SVE! Mozda i pozelim nesto slicno za rodjendan.....

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #209 poslato: Januar 09, 2009, 19:09:47 »

Hvala Bakidaki za fotke, uskoro upload njenih fotki sa festivala na svrljig.net foto galeriju  ;)