74 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Božićni Festival - dani osmeha :-)  (Pročitano 59806 puta)

Van mreže JJovanovic

• Novajlija
  • *
Re: Božićni Festival - dani osmeha :-)
« Odgovor #150 poslato: Decembar 31, 2008, 17:36:26 »
Evo nekih fotografija sa danashnje izlozbe dechijih crteza...

Ostale su na adresi  http://www.flickr.com/photos/33740223@N03/
« Poslednja izmena: Januar 01, 2009, 15:20:54 by JJovanovic »

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #151 poslato: Januar 02, 2009, 00:53:14 »
Pa...mogu vam reći da mi je drago što nisam u situaciji da donosim odluke. Crteži su divni! a meni su najlepši oni koje su napravila deca iz vrtića.

p.s. Nagrade delimo 3. i 4. u sali Kulturnog centra U 13h.
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #152 poslato: Januar 02, 2009, 02:35:22 »
2. januar, Melody u 22h nastupaju Derveniansi. Ulaz slobodan.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže kosturcic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #153 poslato: Januar 02, 2009, 20:48:43 »
 :vatromet: Ovaj festival je extra!
Da li je bilo u planu da na ovom festivalu prisustvuje toliko malo ljudi? :girlimpossible:

Van mreže kosturcic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #154 poslato: Januar 02, 2009, 21:33:51 »
Ova ideja je stvarno super! Organizatorima svaka cast!
Podrzavam vasu ideju! Najzad i malo zabave u ovom nasem mestu! Znaci sve je super. I ono sa dedamrazicima je bilo cool! Jedino sto zameram jeste JELKA! Pa jel niste imali malo boljih ukrasa? Sta je ono? Papiri!? Kutije?!!!  :fool: No nocu se to i ne primecje zbog sijalicki!  :girlcry:

Van mreže Elena

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #155 poslato: Januar 03, 2009, 00:57:29 »
Ukrase su pravila deca..... Tako da je bitno ceniti njihov trud...

Van mreže Nemanja

• Aktivan član
  • **
  • Just live your life free!!!
« Odgovor #156 poslato: Januar 03, 2009, 01:36:10 »
dobro ukrasi deca, jel su deca i sijalicke postavili??? samo su "bacene" na jelku bez ikakvog reda... jelka ni vrh nema...
 :lights: :jelka2:

p.s. Dervenians+Melody=extra!!!
Uvijek kad poželim razgovarati s nekim pametnim,
razgovaram sa samim sobom.

http://cache.www.gametracker.com/player/%2e%3APera%3A%2e/188.120.112.30:27015/b_560x95.png

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #157 poslato: Januar 03, 2009, 02:37:17 »
ništa nije savršeno, nikad neće ni biti, na greškama i kritikama učimo.
Trudimo se da bude što je bolje moguće zato ne zamerajte ali slobodno kritikujte.
Još nije kraj tek predstoji zabava zato samo opušteno, na kraju ćemo srediti utiske, do tada trudite se da uživate....pozdrav svima

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #158 poslato: Januar 03, 2009, 02:53:07 »
Dervenijansi su veceras imali najbolju svirku do sada po mom subjektivnom misljenju, ne mislim samo na izbor pesama nego i na zvuk uopste za koji je bio zaduzen Nineman.

Sutra od 13h priredba za decu od koje bih posebno izdvojio pozorisnu predstavu na cijoj probi sam bio i mogu da kazem da moze da nasmeje i razveseli ljude svih uzrasta. Takodje sutra je dodela nagrada najboljim decijom radovima pristiglim na konkursu.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže kosturcic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #159 poslato: Januar 03, 2009, 15:06:50 »
Da li neko zna zasto su prosle godine, ukrasi sa jelke bili pokradeni? Naravno ne svi! I da li je to bio povod da na ovaj nacin ukrasite jelku?   :jelka2:

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #160 poslato: Januar 04, 2009, 17:44:56 »
Sutra nastupaju:
- El Presidente
- 5% Kriticne mase (najnoviji spot
Small | Large
)
- Cadillac Lovers

Styptic nazalost nije u mogucnosti da nastupa. Kao gost 5% Kriticne mase docice Markonjero iz D-Fence-a a,gost Cadillac Loversa je Bokal ne oseca stvarnost
Small | Large

Karta na ulazu je 100din, a uz komplet sa YU Grupom koja nastupa 7. januara je 300din.

Van mreže Elena

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #161 poslato: Januar 04, 2009, 17:46:52 »
Dodje mi da te gadjam sa kamen....:)))) Kako je dobra muzika... I kakav glas.... EXtra!!!!

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #162 poslato: Januar 04, 2009, 21:29:49 »
postavio sam neke fotografije sa sinoćne žurke.....KLIK

Pozivam sve vas koji ste slikali da uploadujete slike. Evo kako:]

Na adresi http://picasaweb.google.com/GrupaOsmeh nalaze se albumi sa slikama. To je originalna adresa odakle nas sajt uzima slike.

Da bi poslali tamo sliku ili vise slika ubacite slike u attachmentu vaseg maila i mail adresirajtee na: GrupaOsmeh.bozicfest@picasaweb.com Znaci mnogo lako i jednostavno
Bice otvoren novi album DropBox u kome ce se smestiti vase poslate slike. Ja cu ih kasnije rasporediti po albumima.

Ukoliko zelite da ubacite u vec postojeci album i time meni olaksate muke dodajte slike u  attachmentu i mail posaljite na istu adresu samo sto u Subject stavite ime albuma koji vec postoji na http://picasaweb.google.com/GrupaOsmeh (npr. 2. dan festivala - Jafforidža i Karaoke party).

Nadam se da sam bio jasan.

E da, ja uploadujem slike u rezoluciji 800x600 predlazem vam da ne postavljate slike vece od 1024x768 jer mnogo zauzimaju i treba im dugo vreme za upload. Na picasi imamo 1GB prostor za slike, sto je sasvim dovoljno za slike ovih rezolucija.

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #163 poslato: Januar 04, 2009, 21:53:24 »
Ja JESAM subjektivna i zato imate apsolutno pravo da se ne slazete sa mnom...

Novogodisnje ukrase radila su deca, i slazem se sa tim da treba ceniti njihov trud. Niste ni svesni sa koliko volje i zelje su to uradila, ja znam jer sam bila prisutna. I kako su samo klinci bili srecni... isti ti klinci su imali humanitarnu prodaju svojih  radova i zaradili skoro 4 000 dinaa za samo sat vremena!

Zato mi je strasno zao sto neko ko posmatra sa strane omalovazava neciji rad. Bilo ciji. Bilo koga ko se trudi da nesto uradi u ovom uspavanom Svrljigu! Shvatate li koliko ovaj festival cini dobro ljudima, i ovoj deci kojoj je napokon neko rekao da imaju prava i oni sutra da urade nesto kreativno! Da ostanu ovde, da nje sve mrtvo i sivo, da ne moraju da idu preko granice da bi ziveli!

Ne mora da znaci da neko ko samo posmatra sa strane deli moje misljenje!
Ja samo kazem da su pojedini ljudi iz gupe osmeh, necu da ih imenujem, dali svo svoje slobodno vreme da bi sve bilo kako treba! Pa makar na kraju i ne ispalo bas tako! Mozda vi niste, ali ja sam imala priliku da vidim kako padaju s nogu od umora i iscrpljenosti, i volela bih da je manje posmatraca  a vise onih koji bi uskocili da pomognu i saradjuju!

I pitam sve one koji kritikuju i podsmevaju se - da li ste skoro imali bar kakvu inicijativu ove vrste od bilo koga drugog u ovom uspavanom gradu?  jeste li?

I ne slazem se sa tim da je u festival ucestvovalo malo ljudi? ja zaista to ne razumem!  Malo!!! Procenat u odnosu na broj stanovnika Svrljiga govori drugacije!

I jos nesto za kraj... Veceras je bilo knjizevno vece u caffe AMFORA i ja zelim da kazem da ne pamtim da sam prisustvovala lepsoj knizevnoj veceri ikad! Zao mi je svih onih koji nisu bili tu....

***veliki pozdrav od mene***
« Poslednja izmena: Januar 04, 2009, 21:55:29 by lunja »

Van mreže SnebivljivaAzdaja

• Hyper-aktivan član
  • Jer, tamo gde se volimo, nikad nije mrak.
« Odgovor #164 poslato: Januar 04, 2009, 22:09:13 »
Pa dobro, mozda covek nije bio upucen u ceo program i u to da su jelku krasila deca svojim rucno pravljenim lampionima...