31 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: The Garage 22.11.2008. Dj's: Dimiz, Nakoch, Bomber & Vuteek  (Pročitano 3296 puta)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
The Garage 22.11.2008. Dj's: Dimiz, Nakoch, Bomber & Vuteek
« poslato: Novembar 15, 2008, 14:26:41 »

The Garage
Re:Opening Party
22.11.2008.
Start 22h

Line up:

Dimiz /Nis/ kondukter.com, balkan connection
http://www.myspace.com/zlatkodimitrijevic

Nakoch /Nis/ balkan connection
http://www.myspace.com/nakoch

Bomber

http://www.myspace.com/milosmiladinovic

Vuteek
http://www.myspace.com/vuteek

upad freee*

CYA!!!
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2008, 16:23:36 by Bomber »
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
Re: The Garage 22.11.2008. Dj's: Dimiz, Nakoch, Bomber & Vuteek
« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2008, 14:35:12 »
TAMO SAM 100 % !! :D

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2008, 15:10:54 »
Klikni OVDI da viš kako izgleda i plakat.

Van mreže robkill

• Aktivan član
  • **
    • My Space
« Odgovor #3 poslato: Novembar 16, 2008, 19:00:24 »

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #4 poslato: Novembar 16, 2008, 23:06:42 »
Tako je :) sinoc je bilo perverzno :D Nash, gde su slike? Jedva cekam ovu subotu, bice zLOM zLOM!!!

Van mreže Nash

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2008, 23:06:54 »
vidimo se sutra....bice supeeer....promocija garaze bez kamiona...hehe..
Θα σε ξαναβρώ σε βράδια καλοκαιρινά κρυφά φιλιά στα σκοτεινά για πάντα η σκέψη θα γυρνά σε σένα

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
« Odgovor #6 poslato: Novembar 21, 2008, 23:09:58 »
Vidimo se danas!! :-)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #7 poslato: Novembar 22, 2008, 00:01:40 »
...da da vidimo se veceras :)

PS Iskreno sam ocekivao malo bolji feedback ovde na forumu, s'obrzirom da dovodimo najzvucnije ime u svetu dj-inga i produkcije na jugo-istoku Srbije...

U slucaju da niste upuceni, evo i Dimizove biografije:

Zlatko Dimitrijević a.k.a Dimiz rođen je u Nišu (Srbija). Profesionalno se bavi DJ-ingom od 2000-e. Prvi veliki nastup imao je 2002. u noćnom klubu "Čair", gde ubrzo postaje i rezident na najpoznatijim večerima posvećenim elektronskoj muzici. U to vreme sa organizacijom Shock The System i sopstvenom agencijom Reconnected pravi veoma uspešne zabave. Nedugo zatim prihvata poziv za ulazak u sada već legendarni Mass Illusion team, sa DJ Zazom, sa kojim intenzivno nastavlja da kreira klupski život u Nišu.

Posle niza i te kako zapaženih nastupa u svom gradu slede i gostovanja širom Srbije i u susednim zemljama. Često je nastupao sa DJ/producentima koje najviše ceni: Oxia, Umek, Marco Carola, Valentino Kanzyani, Billy Nasty, Renato Cohen, Terry Francis, Marko Nastić... Učestvovao je i na festivalima poput Nisomnije (2003., 2004. i 2005.), SEEME-ja (2007.) i Exita (2002. i 2008.).

Poslednje dve godine Dimiz veoma uspešno vodi multimedijalnu agenciju Kondukter (koju pored njega čine Dzeriho, Dušan i DJ-evi Ukor, zarEz, Joy i Wladimir urdoW ) i organizuje večeri pod nazivom Electric Tuesday, Kondukter Nation, Kondukter Disco, na kojima niškoj publici predstavlja najbolje svetske i domaće DJ/producente. Dugogodišnje DJ iskustvo stečeno u klubu, veštine i tehnika mixovanja definišu njegov prepoznatljiv stil u elektronskoj muzici, koji godinama evoluira od tech-house, house i techno zvuka do minimala, progressivea i electra.

Pored svojih DJ i promoterskih sposobnosti, Dimiz se ističe i vrlo zapaženom produkcijom, kojom se trudi da predstavi svetu svoj unikatni zvuk. Izdanja za Balkan Connection, USB, Mashtronic, Freasky, Proton našla su se na mnogim listama i u boxovima najboljih DJ-eva. Uz orginalne trake do izražaja dolaze i njegovi remixi za classic trake Ogija Gee Casha Nucleus i Tokio, zatim unreleased remix za Rogera Martineza i remixi za Pola Foldera, Tomasa Sagstada i Nicholasa Van Ortona , Stéphanea V , Marrakecha and Maxa Demanda...

Trenutno je okupiran pripremom velikog broja izdanja za Balkan Connection label, u saradnji sa vlasnikom izdavačke kuće Ogijem Gee Cashom, a na labelu će promovisati i nove producente iz Niša, poput Nakocha i Nemusa. Svakog četvrtog ponedeljka od  podneva do 3pm (EST) sa Ogijem vodi Balkan Connestion Show na Proton radiju, a svake treće srede na Frisky radiju (07pm PST / 10pm EST), gde predstavljaju svoju, ali i najnoviju muziku svojih prijatelja.

Ne propustite priliku da čujete "živi" nastup ili radijske emisije DJ Dimiza!

Edit: Umalo da zaboravim, Dimiz je takodje odradio i jedan mix specijalno za Svrljig.NET i (MUSIC MIX POOL) klikni ovde
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2008, 00:04:57 by Bomber »

Van mreže Lady_Vengeance

• Moderator
  • Prelazi u legendu
  • "Excuse Me While I Kiss The Sky..."
« Odgovor #8 poslato: Novembar 22, 2008, 14:26:47 »
e pa mozda dodjem i ja... :]
Shed Tears for Lady Vengeance...

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 22, 2008, 15:14:56 »
znaci da se lepo obucem :-) :-)
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže Nash

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2008, 15:25:00 »
evo par slikica od mene od sinoc....ostalo kad vasa ubaci na sajt zanzibara...

« Poslednja izmena: Novembar 23, 2008, 15:35:22 by Nash »
Θα σε ξαναβρώ σε βράδια καλοκαιρινά κρυφά φιλιά στα σκοτεινά για πάντα η σκέψη θα γυρνά σε σένα