146 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: DREAM BAND / 24.10.2008 / Cafe Incognito  (Pročitano 7363 puta)

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
Re: DREAM BAND / 24.10.2008 / Cafe Incognito
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 28, 2008, 00:06:35 »
полиција оцена за рад чиста заслужена нула

ma u minusu su oni odavno , samo se prave da su pozitiv(n)a nula
NIKAD ROBOM

Van mreže Bebili

• Novajlija
  • *
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 28, 2008, 01:13:13 »

sve je bilo apsolutno realno-pa vido sam svojim ocima i cuo celu pricu, a i bilo mi ih zao pa sam im pravio drustvo dok im nije stigo prevoz , cavrljali,pijuckali ispred kafica i tako to....

Wooow, cavrljao si sa njima? E neka si nam rekao  ;)

Sto se tice Svrljiga i Svrljizana....nije to do svrljiskog mentaliteta, vec verovatno ideja nekog klinca, a to se moze desiti bilo gde, u vecem gradu i cesce. Mrzim generalizovanje bilo koje vrste, a slogan 'MALO SMO AL SMO G***A' mi je bas fuj.

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 28, 2008, 12:06:45 »
па ајде да га преформулишемо на мало смо па се само го...на истичу.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 28, 2008, 13:25:05 »
Ne, mislio sam bas na Simpsonove posto su oni manje realni.

sve je bilo apsolutno realno-pa vido sam svojim ocima i cuo celu pricu, a i bilo mi ih zao pa sam im pravio drustvo dok im nije stigo prevoz , cavrljali,pijuckali ispred kafica i tako to....

Nisam ni sumnjao, nego sam hteo da kazem da me Svrljig dosta podseca na Springfild po imbecilnosti i nadrealizmu.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 28, 2008, 17:22:35 »
To stoji da smo ko Springfild
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 28, 2008, 17:26:51 »

Wooow, cavrljao si sa njima? E neka si nam rekao  ;)

Sto se tice Svrljiga i Svrljizana....nije to do svrljiskog mentaliteta, vec verovatno ideja nekog klinca, a to se moze desiti bilo gde, u vecem gradu i cesce. Mrzim generalizovanje bilo koje vrste, a slogan 'MALO SMO AL SMO G***A' mi je bas fuj.
Nije stvar da li sam vam rekao ili nisam i kakav je slogan-ima i gorih...Stvar je da ljude niko nije ispostovao u smislu da im se nadje i sl.kad su u buli,a samo 1-2 pre toga jedno 80% prisutnih je bilo sa njima "na prst u du*e" ,sirilo sake i pevalo naglas i horski i vozilo ostale prisutne kako su sa njima super i  ortaci.A posle ih nigde nema...Ja likove znam povrsno,ali mi nije bilo ni tesko ni frka eto bar da kroz price i pricice "prekratim" im to vreme dok su cekali na prevoz.Cisto iz respecta mada mi se pola repertoara uopste nesvidja...ali to nije razlog da nekom ne pomognes makar i kroz pravljenje drustva...Zar ne?Ili mozda gresim?

zarej: Sredio sam citate.
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2008, 19:40:16 by zarej »
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 28, 2008, 17:31:08 »
па ајде да га преформулишемо на мало смо па се само го...на истичу.

I to je apsolutno tacno!
NIKAD ROBOM