49 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Dozvolite da se predstavim...mesto za vaš prvi post na forumu  (Pročitano 58597 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Dozvolite da se predstavim...mesto za vaš prvi post na forumu
« poslato: Septembar 26, 2008, 23:29:58 »
Evo topica gde svaki novi član može napisati svoj prvi post tako što će napisati poneku reč o sebi ,onoliko koliko misli da je dovoljno, da ga ostatak foruma upozna (a mogu i stari članovi, ukoliko to žele). Nemojte se stideti, nije ništa strašno.

Odavno je trebalo imati ovakvu temu na forumu ali nikad nije kasno. Pošto sam počeo ovu temu, probiću led :

Francuz po mestu rođenja, srbin po poreklu, parižanin/svrljižanin po mestu boravka , član admin tima foruma ; rođen sedamdesetih godina prošlog veka (lol), bik u horoskopu, srećno oženjen i otac sjajnog klinca. Interesovanja : internet , gaming, film i muzika, fudbal... Lazanje i pivo su mi slabost....a volim i dobro društvo, inače ne bi bio tu sad sa vama....

Hajde sad vi   ;)
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2008, 23:33:11 by mega games »
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže miwenitza

• Prelazi u legendu
Re: Dozvolite da se predstavim...mesto za vaš prvi post na forumu
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 02, 2008, 19:19:31 »
Ajd posto je mega probio led ja cu samo da uskocim:

Rodom iz Negotina,zivim u Negotinu,po opredeljenju Crnotravka pa su mi te i veze sa Svrljigom-put koji kroz njega prolazi i kafanica pored banke na mostu(guarana ili tako nesto  :girlblum: )
Trenutno sam prva godina srednje muzicke/gimnazije u Negotinu.
Clan valjda prelazim u legendu foruma ili tako nesto.Rak u horoskopu,bicu srecno udata i imati musko i zensko dete  :uu:
hihih,eto

Lazni osmeh je trijumf slomljenih dusa....

Van mreže INFECTED

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2008, 01:21:50 »
Rodjen u Knjaževcu, živim u Svrligu, najlepši deo detinjstva proveo sam u video game klubu MEGA GAMES gde sam na neki način i postao čovec !!!! :-) U to vreme moj nick je bio mad max inače me zovu Marko, vozio sam i rolere tada aktivno a sada .... povremeno ;) Šteta što taj klub ne radi više :-( Za sad toliko, ć !!! :-)
*OvO MoRa Da ViDiTe :))
http://s1.bitefight.rs/c.php?uid=17384
**JUST LISTEN & FEEL the MAGIC of PSY
http://www.goatranceradio.com/
***  Basic instincts, social life
Paradoxes side by side
Don't submit to stupid rules
Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart and push the limits
Open your heart
And push the limits

Van mreže bilja84

• Novajlija
  • *
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2008, 20:07:45 »
cao ja sam bilja,rodjena u Sarajevu,od 92. sam zivela u Svrljigu,a od pre 2 godine sam u Nisu.Pre nekih 5 meseci sam se udala a od nedavno sam i mama najsladje devojcice.Student sam cetvrte godine ruskog jezika i knjizevnosti,i td. Prvi put sam na vasem sajtu,pa sam jos malkice zbunjena  :girlwacko:

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2008, 23:35:36 »
Zovem se Marina.Student sam trece godine pravnog fakulteta u Nisu. Rodjena sam u Nisu,trenutno zivimu Svrljigu, uz zelju da se sto pre preselim. Rodjena sam sredinom osamdesetih, ovan u horoskopu.podznak rak.volim sve sto vole mladi,i stari koji su liberalni i u koraku sa vremenom.Mada ih je malo,pogotovu ovde u sv.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 28, 2008, 17:33:32 »
volim sve sto vole mladi,i stari koji su liberalni i u koraku sa vremenom.Mada ih je malo,pogotovu ovde u sv.
Lepo receno, bas lepo receno!!!
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 28, 2008, 17:57:07 »
Ja sam Vuksan Svetozarevic..rodjen 11.aprila 1984.god u Nisu..crnogorske sam krvi ali sam srbin(jbga..haha)
  Kad sam imao 5 godina sestra mi je donela iz Nemacke comodore64 i od tad sam lud za igricama..odraso sam u klubu Mega Games koji je otvoren 11.aprila.1996 godine..(ili 94.te) ..tamo sa Vassom i Bomberom sam proveo svoje prelepo detinjstvo..inace sam bio pobednik na turniru u Mortal Kombatu(vassa je bio prestar,a bomber je izgubio u polu-finalu od Mise-miradzije..uaaaaa :lol: :lol:) Sifra za slike u prvom Reziden Evil_u je "yes yes no no yes yes" ;)...omiljena igrica tada mi je bila Crazy Ivan sa rakete na ramena :boink: ..Sada igram DOTU..i cekam da mi istekne ban sa www.dota-league.com zato sto sam slab sa manirima..inace User Name mi je Svileni_Magarac..Dugo godina sam igrao counter-strike i bio chlan Syntax Error klana..

Pored igrica se bavim muzikom..sa Bomberom sam radio oko 500 zurki u Svrljigu i okolini i nadamo se da ce mo jednog dana postati pravi profesionalci u tom poslu..

Pored svega toga treniram rukomet i igram za Rk Svrljig koji ce ove godine konacno otici u veci rang takmicenja..tako da ocekujemo puno publike na  prolece jer ce nam podrska i te kako trebati.. :friends: :friends:

« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2008, 18:03:19 by vuteek »
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže party_queen

• Novajlija
  • *
« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2008, 19:36:28 »
R0djena sam u Nishu.Idem u SS Stewan Srematz i 0dlichna sam uchenitza.W0lim net.I tak0dje imam i myspace pr0fil  W0lim da izlazim u Forra bar,Cafe Br0d,Angie,Reku...itd...Imam mn0g0 drug0wa i drugaritza...

T0 je nesht0 ukratk0 0 meni..
A,da,i nadam se da ak0 mi zatreba neka p0m0tj da tje mi biti ukazana 0d strane nek0g f0rumasha...
p0zzitj    :pohvala: :hvala: :hvala: :censored: :predstavljam:

Van mreže Lady_Vengeance

• Moderator
  • Prelazi u legendu
  • "Excuse Me While I Kiss The Sky..."
« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2008, 19:38:21 »
dobrodoshla!
Shed Tears for Lady Vengeance...

Van mreže party_queen

• Novajlija
  • *
« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2008, 19:40:21 »
Hwala po0o0o0no0o0!!!
p0zzzz

Van mreže Marvolo

• Novajlija
  • *
« Odgovor #10 poslato: Novembar 09, 2008, 11:46:15 »
Pozz :)
Ja sam Miljan , rodjen u Nishu ,stariji bi rekli da sam i uopste cela nasa generacije rodjena u neki tamo srecnim vrememnima (1986.) to samo oni znaju :)
Inace , student elektronike u nisu , zivim i radim u Svrljig-u , mislim da sam deo generacija koje su pored ostalog odrasle uz konzole i kasnije PC, neki od nas su cak i "preskakali" casove iz skole da bi "obisli" Mega Games ,vredelo je :)

Moglo je ovo i krace ali sam negde cuo da treba bar jedna cela recenica :) poz :)
"yesterday's history , tomorrow's a mistery"

Van mreže Dooshan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #11 poslato: Novembar 25, 2008, 15:28:41 »
Pa... da krenem... Ja sam Dooshan, 89-o godiste, zavrsio 2 godine vojne gimnazije u Bg-u a preostale dve ovde tj. u Svrljigu... Trenutno pauziram godinu ali vec od sledece krecem u akciju sa shtrebanjem ili tzv fitnesom za mozak  :-) . Oboooozavam  prirodu tj. vegeteaciju i sve shto ide uz to, a da... i pivooo... i radzu... i, i, i... itd... Nego, posto sam, kao sto vidite, nov na forumu ne snalazim se bas najbolje...toliko za sad od mene... pa nek se neko javi cisto da znam jel ovo funkcionise...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #12 poslato: Novembar 25, 2008, 15:51:32 »
Funkcioniše nego šta ; osećaj se kao kod svoje kuće  :uu:
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #13 poslato: Decembar 02, 2008, 16:44:21 »
Dobro veche...my name is Misha,volim planinu,freeclimbing-kada adrenalin krene da groov-a !!..baba mi je iz Nishevca,gde sam proveo dosta letnjih i zimskih raspusta-obilazeci najjachi krajolik,uzivajuci u fenomenalnom druzenju sa ekipom iz Nishevca!Svrljig je naravno bio *pod obavezno* za izlaske..Iz NIsha sam..26-ta mi je.Pozdrav za Svrlizane,NIshevchane-Back2thevillage je totalni pogodak,pricha je skroz super..Iiiiiidemo  :lol:
..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže Bubasvaba

• Hyper-aktivan član
  • Jutro ce promeniti sve. ..
« Odgovor #14 poslato: Decembar 02, 2008, 19:03:54 »
Hello  ;)
Ja sam Petra, rodjena u Nisu, zivim u Svrljigu. Pisem pesme i kratke price(rok poezija), treniram karate i pomalo sviram.
Nadam se da ce mi biti lepo na forumu  :uu:
"Uništite moje želje, izbrišite moje ideale, pokažite mi nešto bolje, i ja ću poći za vama." - Dostojevski