129 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Deljenje rapidshare premium naloga  (Pročitano 3697 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Deljenje rapidshare premium naloga
« poslato: Septembar 25, 2007, 14:57:09 »
Da li je neko zainteresovan da podelimo troskove i da uplatimo rapidshare premium? Kosta oko 750din/2= po 375 dindzi za mesec dana neprestanog downloada. Najbolja stvar sto cemo moci istovremeno da downloadujemo i to maksimalnom brzinom.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže cambridge

• Hyper-aktivan član
Re: Deljenje rapidshare premium naloga
« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2007, 00:42:13 »
pa moglo je i preko rapidshared.org dok ga nisu ukinuli :(
cam.vacau.com

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2007, 02:37:19 »
Ovde ne moze sa razlicitih ip adresa da se skida istovremeno(jer mogu da provale i da ti ugase nalog) ali zato sa istih mogu. Npr. svi koji su iz svrljiga sa nineta izlaze preko iste ip adrese na net i mogu jedan rapidshare premium account da uplate i da dele. Tu je jedina prepreka to sto maksimum moze 25 GB da se skine za 5 dana. Ali to mogu jedino dvojica sa po 256kb da postignu.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2007, 09:26:45 »
ili jedan sa 512 ...
mada, nisam razumela bas najbolje oko ovih ip adresa...
a mislim da je kod bezicknog interneta maskirana/zajednicka adresa
za sve standard.
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #4 poslato: Septembar 29, 2007, 12:31:04 »
Medianis koristi VPN (virtual private network) i nisam siguran da svi u svrljigu izlaze sa istom ip adresom bez obzira sto se koristi NAT (Network address translation). Neka me ispravi neko ko koristi medianis.
 Dok ninet koristi obican LAN za povezivanje i svi sa naseg rutera u svrljigu izlaze preko iste staticke ip adrese isto koristeci NAT. I zbog toga preko nineta je moguce da se nadju 2 coveka sa vezom 256kbs i da uplate zajednicki nalog jer je to ista situacija kao kad imas dva kompa kuci povezana u mrezu koji dele istu konekciju. Rapidshare proverava samo da li ti skidas istovremeno sa 2 razlicite ip adrese i ako provali deljenje account-a moze da ti obrise nalog.

Miwosh

• Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 08, 2007, 09:36:05 »
Ja sam za... :D

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2007, 12:12:19 »
Nazalost Miwose vec sam naso coveka sa kojim delim rapidshare nalog.

Na jednom drugom forumu su demantovali moju tvrdnju da je deljenje rapidshare naloga moguce samo ako svi izlaze sa istom IP adresom tj. da ne proveravaju IP adrese za Premium usere vec samo cookie u browseru. Kaze mi lik on to radi vec mesecima sa drugom koji izlazi sa razlicitom IP adresom, dele account, i nisu ga provalili.

Miwosh

• Gost
« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2007, 12:29:13 »
Super... :D ja sam pre neki dana tek wideo owu temu... ^-^

Citat
Na jednom drugom forumu su demantovali moju tvrdnju da je deljenje rapidshare naloga moguce samo ako svi izlaze sa istom IP adresom tj. da ne proveravaju IP adrese za Premium usere vec samo cookie u browseru. Kaze mi lik on to radi vec mesecima sa drugom koji izlazi sa razlicitom IP adresom, dele account, i nisu ga provalili.

A da li je to stwarno moguce... :-0 ? Posle nove namerawam da uplatim za 6 meseci ili godinu dana...u principu nije to mnogo para... :-0

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #8 poslato: Decembar 25, 2007, 22:19:21 »
Tu je jedina prepreka to sto maksimum moze 25 GB da se skine za 5 dana. Ali to mogu jedino dvojica sa po 256kb da postignu.

Ja uzeo RS Account za 3 meseca pre nekih nedelju dana... znachi loodilo hehe

Neznam zasto je prepreka skinuti 25 GB hehe... Ja sa mojim downloadom od 192Kbps (1536/384) skinem 20 GB dnevno lagano  :-P
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #9 poslato: Decembar 25, 2007, 22:50:06 »
Pa jeste ali kao ne smes da skines 25GB za 5 dana pogledaj kad se ulogujes na premium account meri se to tamo. Citao sam na forumu infopano.com ako predjes taj limit iskljuce ti nalog na nekoliko dana. Ajd molim te pogledaj tamo zivo me interesuje dal si preso i nisu te iskljucili pa javi.

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #10 poslato: Decembar 25, 2007, 23:02:44 »
Ja sam uplatio preko RS-Srbija Globaltrend Agencije http://www.rs-srbija.com/index.htm

In the last 5 days you have downloaded 7120 MB. Ovo je nemoguce, jer sam skinuo 4 igre od po 4GB i ceo serijal HEROES... Neznam...
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2007, 00:35:45 by deejay_bomber »

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2008, 12:52:37 »
Izgleda kao da rapid ne ume bas da racuna tj. da zna da zakine. Ja jedne noci skinem 2 filma i ujutru kad pogledam pise mi u zadnjih 5 dana skinuo si 0MB. Nema veze super za nas.

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #12 poslato: Januar 13, 2008, 03:06:19 »
Evo da te obavestim posto sam pre neki dan stavio ceo serijal jedne serije na skidanje koji je odprilike 28GB... Skinuo sam tih 25GB za dan ipo i sada mi pise "in last 5 days you've been downloaded 25 GB , you have reached ...bla bla" 3 dana vec nista nemogu da skidam sa rapida :S ... valjda ce prestati od sutra i poceti taj novi 6-ti dan hehe

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #13 poslato: Januar 13, 2008, 14:52:25 »
Znači ipak su govnjari. Hvala na obavestenju.