27 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Nisomnia 2008 12.-13. septembar  (Pročitano 3796 puta)

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
  • "...ovo je pokušaj da kažem neizrecivo..."
Nisomnia 2008 12.-13. septembar
« poslato: Septembar 05, 2008, 11:05:08 »
Nisomnia 2008 | Letnja pozornica 12-13 septembar

Cena karata 400 din za jedno veče, za obe večeri 600 din. Učestvuju : Prvo veče Bojan Ilić Bokerini & Ivan Milosavljević Stuttgart Online Plasma-Arc Machining Repetitor Nahty Margita je Mrtva Jarboli Rambo Amadeus Drugo veče Manisent i Mentalnost Sizife daj kamen Eva Braun Gerda Blank The Singing Loins Let 3

Muzički festival "Nisomnia" biće održan sedmi put 12. i 13. septembra na letnjoj pozornici niške Tvrđave uz nastupe 15-ak domaćih i stranih bendova. Umetnički direktor "Nisomnije" Jugoslav Filipović rekao je danas agenciji Beta da prve večeri sviraju kao nosioci programa Rambo Amadeus i "Jarboli", a druge "Eva Braun", riječki "Let 3", kao i novozelandski bend "Gerda blank" i londonski "Singing Loins".

preuzeto sa http://www.vesti.rs/Nisomnia-2008.htm
"Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Re: Nisomnia 2008 12.-13. septembar
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2008, 11:16:38 »

i nezvanicni dj program:
12. Septembar:

- Jerome Isma - Ae, Nemacka.
- Aleksandar - Beograd.
- Aleksandar Milosevic - Nis.

13. Septembar:

- Eddie Evil Richards - London
- Nathan Coles - Ibica (Spanija)
- Lale Happy People - Beograd
- Resident - Nis
Neon Genesis Evangelion

Miwosh

• Gost
« Odgovor #2 poslato: Septembar 05, 2008, 11:19:34 »
Idem... al samo na djeve... ako bude zvanican program... :) Jerome Isma-Ae  :D

Kako ruzan flajer... nekako neukusan... :)
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2008, 11:22:47 by Miwosh »

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Septembar 05, 2008, 11:23:26 »
vasa bi uradio 10x bolji dok spava;-)

jos nisam siguran da li je potrebna karta i za dj-eve, stvarno nista ne znam ali zurke ce biti sigurno....
Neon Genesis Evangelion

Miwosh

• Gost
« Odgovor #4 poslato: Septembar 05, 2008, 11:32:27 »
Pa nije nesto posebno... ali ipak malo poznatija imena :)  verovatno ce se naplacivati... ne znam...

A ovaj Aleksandar - Beograd ... to onaj progressive ubica... sto dolazio nekoliko puta ovog leta u Cubo -u... ili ?

Ali Jerome Isma - Ae se ne propusta...  :D

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #5 poslato: Septembar 05, 2008, 11:36:37 »
da da to je taj alexandar..... slusao sam ga za docek '08 i u cubo... preporucujem!!!! ma imena nisu ni toliko bitna, svi lepo rade i u to ne sumnjam... samo da je nisomnia dobro organizovana (stage, ozvucenje i ostalo) videcemo
Neon Genesis Evangelion

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #6 poslato: Septembar 05, 2008, 11:37:33 »

Njah. Paaazi sad. Ima tu zvčka. Ali ionako treba da se čujem sa ljudima pa da potvrdim. Ovaaako nekako kontam.... DJ-evi koje je Sephiroth naveo stvarno dolaze i to na dva odvojena stejdža i to je odvojena organizacija od Nisomnije. Danas su me kontaktirali da im odradim postere, flajere, bla, bla, bla (za ove što je Sephiroth naveo) pa kad se čujem sa njima (čak iako se ne dogovorimo oko promo materijala), postovaću šta, kako, kad, gde... Kako sam skontao, biće to dve odvojene stvari, ali sitog dana. A što se tiče flajera i plakata, mnoogo je lako kad ti neko samo da txt i kaže ti "odradi kako misliš da je najbolje", a to se desi u 1% slučaja. Obično svi traže neke cure sa slušalicama, gramofone i 300 čuda. Ili biografije svih koji nastupaju na flajeru gde ne može da stane ni dnevni red vožnje Svrljig-Niš. Takooo da Vasa ima više krš flajere, nego regularne (prolazne).

Miwosh

• Gost
« Odgovor #7 poslato: Septembar 05, 2008, 11:57:49 »
Hmm... pa to sam mislio... jer kod Nathana Colesa na spacu jasno pise... 13 Sep 2008 20:00 Wiggle Party @ Pozornica Nish

Da pravimo novu temu ? :)

p.s. Pokazi im Vaso kako se radi flajer...  :D

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #8 poslato: Septembar 05, 2008, 12:06:03 »
Hahh, ma čudo ću da napravim... Već sam radio za njih par flajera ovog leta. Aaaaa ne može još da otvorimo tu temu jer su mi rekli da će mooožda biti izmena u txt-u. Večeras idem na dogovor, paaa ću znati i otvoriti poseban topik. Ovo ovde je za Nisomniju. Da ne mešamo.

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #9 poslato: Septembar 06, 2008, 03:03:23 »
thja vishe ovaj rambo dokle...i jarboli bili vec i sve ga utupili prosli put...eventualno drugo vece idem mada sam veliki protivnik letnje pozornice za nisomniju!!!

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #10 poslato: Septembar 06, 2008, 11:09:07 »
Rambo ce na nisomniju vrsiti promociju svog novog albuma Hipišizik metafizik od koji sam cuo nekoliko pesme i odlicne su. Rambo je uvek interesantan i uvek oraspolozi publiku. Jarbole i Evu Braun nikad nisam cuo uzivo i to ce biti interesantno dok Let3 standardno ima da sprzi sve.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)