68 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: NOVA Galerija fotografija...  (Pročitano 5332 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
NOVA Galerija fotografija...
« poslato: Septembar 03, 2008, 11:36:32 »
'vako... Instalirali smo novu galeriju fotografija koju možete videti ako kliknete u meniju na dugme . Dakle, u pitanju je flash galerija, slična onoj staroj ali znatno poboljšana. I ta poboljšanja se plaćaju, tj. galerija koju smo instalirali nije free (hvala mega games-u koji je kupio istu). Sada postoji mogućnost komentarisanja fotografija u galeriji. Galerija je u dark stilu kako bi se uklopila sa forumom, pa ćemo je naknadno sređivati. Komentare dodajete tako što kliknete na željenu fotografiju, paaaa zatim (kao na slici ispod) na "Post A Comment" i videćete u levom uglu kako se otvorio novi prozor gde upisujete komentar. Sve to imate prikazano na slici ispod.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: NOVA Galerija fotografija...
« Odgovor #1 poslato: Septembar 03, 2008, 12:47:32 »
Galerija je mnodo dobra. Svidja mi se sto ima komentare i fullscreen.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #2 poslato: Septembar 03, 2008, 23:04:36 »
Narode, mogu da vam kažem da galerija zaista vredi. Ali da bi došla do punog izražaja bilo bi dobro da ima fotografije u originalnoj rezoluciji (veličina slike, broj piksela) vašeg foto aparata ili mobilnog telefona. Dosta slika sam preuzimao iz postova ili sa drugih sajtova ali su već bile "obrađene" i umanjene. Zato vas pozivam u pomoć  :sos:, da svako od vas ko ima objavljene ili neobjavljene fotografije iz aktuelnih foto albuma galerije (ili za kreaciju novih albuma) mi pošalje iste.

Za to imate dva načina : ili da uploadujete fotke na primer na www.sendspace.com (ovde imate objašnjenja na srpskom kako to učiniti http://forum.yump3.org/obavijesti/upload-na-sendspace-22431/ ) pa da ih ja odatle pokupim (a vi da mi javite link lol) ili da ih pošaljete na mail a da ih pre toga "propustite" kroz program Shrink pic (možete ga naći na ovom linku : http://www.svrljig.net/forum/index.php/topic,1412.0.html).Hvala vam unapred !

edit: pojeo si mega jedno slovo kod sendspace -a :)
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2008, 01:36:29 by Miwosh »
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Novembar 07, 2008, 10:16:16 »
Ja samo da vas obavestim da je foto album Lady_Vengeance u našoj galeriji osvežena novim fotografijama  ;)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #4 poslato: Novembar 08, 2008, 00:47:09 »
Ja samo svratih na blic da vas obavestim da sam postavio foto album naše prijateljice albe u našu galeriju ( http://galerija.svrljig.net/#album=8/photo=378 ) , i mogu samo da kažem : bravo :phme: .

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #5 poslato: Novembar 08, 2008, 09:55:36 »
brafo, brafo... hoćemo još... Aplause!