50 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Green Beat @ Kalemegdan Fort, Belgrade 2008  (Pročitano 1910 puta)

Miwosh

• Gost
Green Beat @ Kalemegdan Fort, Belgrade 2008
« poslato: Avgust 22, 2008, 11:10:59 »
[logged]

TUBORG GREEN BEAT TREĆU GODINU ZA REDOM U BEOGRADU

Kompanija Carlsberg Srbija i Tuborg Green, u saradnji sa Skupštinom grada Beograda, danas su na splavu Sound predstavili veliki muzički događaj koji se već treću godinu za redom održava na Kalemegdanskoj tvrđavi. Ovogodišnji Tuborg Green Beat trajaće dva dana i biće održan na Kalemegdanu, na terenima Košarkaškog kluba Partizan, 29. i 30. avgusta sa početkom u 22h. 
Ove godine na Tuborg Green Beat muzičkom dešavanju prve večeri, 29. avgusta nastupiće već dobro poznati Asian Dub Foundation, ali i mnogobrojna dobro poznata imena elektronske muzičke scene kao što su Sasha, Steve Lawler, Dave Seaman, Sandy Rivera, Scarlett Ettiene i Neil Quigley.
Druge večeri, 30. avgusta, na terenima košarkaškog kluba Partizan, premijerno nastupa njujorška hip hop i r’n’b diva KELIS. Pored nje publika će biti u prilici da čuje i live nastup sastava The Cuban Brothers, kao i Cagedbaby, ali i da uživa u DJ setovima Goldie-ja, Satoshi Tomiie-ja, Plump DJ’s i Marcus James-a.
 „Kalemegdanska tvrđava je mesto koje najbolje predstavlja istoriju i tradiciju Beograda, pa je iz tih razloga i najpogodnija i najlepša lokacija za održavanje Tuborg Green Beat-a koji je u proteklim godinama postao tradicija mladih Beograđana“ - izjavio je Aleksandar Radosavljević, generalni direktor kompanije Carlsberg Srbija i dodao da ova dvodnevna manifestacija obeležava kraj veoma aktivne letnje sezone Tuborg Green zabava.
Tuborg Green Beat znatno je unapređen za ovu godinu po svim organizacionim pitanjima. Ovo muzičko dešavanje je podignuto na znatno viši nivo kako u tehničkom smislu, tako i po muzičkim žanrovima koji će biti zastupljeni ove godine. Znatno je unapređena lista izvođača koji će nastupiti na Green Beat-u, te je u tom smislu pokrivena publika koja preferira hip-hop i r’n’b, latino i elektronsku muziku.
Prodaja ulaznica počinje krajem jula meseca, a svi zainteresovani će biti u mogućnosti da kupe ili pojedinačne ulaznice ili komplete karata koji važe za oba dana. Cena pojedinačnih karata je 1.200 dinara, dok karta za oba dana košta 2.000 dinara. Prodajna mesta su Bilet servis, Mamut i kao sva prodajna mesta IPS store-a, Eventim i blagajna Beogradske Arene, a online prodaja se može vršiti putem site-a: www.biletservis.co.yu

Dodatne informacije o  Tuborg Green Beat-u možete naći na sajtu:

www.greenbeatfestival.com

[/logged]
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2008, 11:12:41 by Miwosh »

Miwosh

• Gost
Re: Green Beat @ Kalemegdan Fort, Belgrade 2008
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2008, 21:49:17 »
Moja najbolja drugarica i ja idemo sigurno...

Imamo dve karte viska ako je neko zainteresovan moze da podje sa naama...

Ocekujem odlican provod...

Miwosh

• Gost
Re: Green Beat @ Kalemegdan Fort, Belgrade 2008
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2008, 14:26:50 »
[logged]

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

... i bio je... malo je reci "odlican provod".... :)  Odusevili me pojedini djevi svojim nastupom...  :give rose:

Greh je propustiti Tuborg zurku... :) 

Napisacu nesto vise o ovome kad se dobro naspavam... i postavicu "nekoliko" fotografija... :)

Evo naleteo sam na You Tubeu na neke snimke sa zuraje...

Small | Large

Small | Large

Small | Large

Small | Large
[/logged]