603 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Alter Music Fest: 19.08. / Nis  (Pročitano 2564 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Alter Music Fest: 19.08. / Nis
« poslato: Avgust 19, 2008, 13:54:00 »
Veceras,  19. avgusta - amfiteatar na keju, održaće se ''Alter Music Fest''  sa početkom u 21h.

Nastupiće:

Milan Bogdanović (solo nastup na gitari i izvođenje autorskih opesama)
Neckbone
Dj Stank
Dj A.M.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: Alter Music Fest: 19.08. / Nis
« Odgovor #1 poslato: Avgust 19, 2008, 14:45:59 »
Svrljizani osvajaju kej, znao sam da ce to kad tad da se desi :) Jedino ne znam ko je DJ A.M. ne bi me cudilo da i on ima veze sa Svrljigom.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Avgust 19, 2008, 14:47:46 »
Svrljizani osvajaju kej, znao sam da ce to kad tad da se desi :) Jedino ne znam ko je DJ A.M. ne bi me cudilo da i on ima veze sa Svrljigom.
Ako i nije nashe gore lis' onda je sigurno jeo svrljiski sira... lol

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Avgust 19, 2008, 14:48:50 »
Njegov drug se zabavlja s curom iz Svrljiga, mojom najboljom drugaricom. LoL  :D

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2008, 10:26:41 »
Bio neko sinoc na keju?

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
  • "...ovo je pokušaj da kažem neizrecivo..."
« Odgovor #5 poslato: Avgust 20, 2008, 10:32:39 »
[logged]Ja bih da sam znao.
Je li to onaj ''Alter Music Fest'' što je trebao da se održi pre jedno mesec dana?[/logged]
"Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #6 poslato: Avgust 20, 2008, 10:35:58 »
Po programu bih rekao da jeste, isto i tad je trebao da svira Neckbone. Mislim da je tad fest bio otkazan zbog kise.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Nikola Jovanovic

• Moderator
  • Aktivan član
« Odgovor #7 poslato: Avgust 20, 2008, 10:50:44 »
Bio sam, Darko je po obicaju odlicnu odsvirao sa svojim kvartetom, Bogdana je svirao najvise svojih pesama ali mu je gitar bila nacisto rastimovana, a DJ Stanka nisam slusao... Sve u svemu, to je bilo vece svrljiskih muzicara...

Van mreže Lady_Vengeance

• Moderator
  • Prelazi u legendu
  • "Excuse Me While I Kiss The Sky..."
« Odgovor #8 poslato: Avgust 20, 2008, 13:24:07 »
Ja samo znam da sam se odushevila kad su odsvirali All along the watchtower od Hendrixa....Jooooooooooj...
Inache momcima svaka chast...Imaju i harizmu i sve :]
Shed Tears for Lady Vengeance...

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #9 poslato: Avgust 20, 2008, 13:48:47 »
Milana sam, na zalost, propustio zbog ljudi koji redovno kasne po 40 minuta. Neck Bone je bio dobar, premda se Darkova gitara slabije cula. (<--- jedina zamerka) Dj Stank mi je takodje prijao. Ko sto su se ranije zezali na Fastu: "Svrljizani svih zemalja, ujedinite se! Danas Nis, sutra ceo svet!"

P.S. Cestitke liku koji je za vreme bluz svirke igrao ispred bine. Zavidim mu. Nauzivao se covek.