147 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Pera i Zika / Majkrosoft  (Pročitano 2268 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Pera i Zika / Majkrosoft
« poslato: Avgust 14, 2008, 16:21:23 »
[logged]Pogledajte ovaj link http://www.microsoft.com/scg/piracy/flash/pera_i_zika.swf i antipiratski crtani film u fleshu.
Paaa zatim napisite komentar![/logged]

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: Pera i Zika / Majkrosoft
« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2008, 16:32:02 »
Ova propaganda me podseca na reklame za prasak. Bolest cista "Sa originalnim softverom sam zasticen od virusa". Nije nego.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2008, 16:43:21 »
Ma ja nisam razmišljao o softveru, već o samoj ideji da naprave "ovo" (nemam pojma kako da ga nazovem). Možda namenski izgleda tupavo da bi se pričalo o reklami i da bi je svi pogledali.

Van mreže Nikola Jovanovic

• Moderator
  • Aktivan član
« Odgovor #3 poslato: Avgust 14, 2008, 17:01:45 »
J..o Pera Ziku!

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #4 poslato: Avgust 15, 2008, 08:04:33 »
Ne verujem da je napravljeno tupavo da bi se ljudi cudili i slali linkove prijateljima jer ipak je microsoft jedna ozbiljna firma. Napravljeno je za prosecne neupucene windows korisnike(tupsone) koji su ciljna grupa kod koje ovo prolazi. Samo sto prosecni tupson ni ne zna kako da instalira updateove, a kamoli da mu je potreban neki softwer sa microsoftovog sajta koji trazi originalan win. Jedina stvar koja je meni trebala sa microsoftovog sajta a koja je trazila originalan win je directX mada i on postoji u verziji redistribute koja moze da se skine skroz legalno sa ms sajta. Security updates su takodje dostupni svima jedino obican update i jos neke novine traze registrovanu verziju. Da li je sve to potrebno prosecnom korisniku? Znaci ovo je jedna od najgorih propagandi za neupucene ljude da pomisle ako imaju originalan windows da su u prednosti nad onima koji nemaju. Jedina prednost je cista savest jer si platio nekom na ulozenom trudu na izradi programa koji ti koristi.

J..o Pera Ziku!
U stvarnom zivotu je bas tako.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #5 poslato: Avgust 15, 2008, 13:23:45 »
Baaaaaaaa...koja glupost. Ja imam fals windows pa uvek prodjem taj test... ihihhi... genuine verzija :D i nikad nemam problema sa downloadom. Toliko glup crtac da je to nenormalno, ovo ko retardi da su pravili.
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.