57 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Saveti za bolji život  (Pročitano 21709 puta)

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
NIKAD ROBOM

Van mreže anminona

• Novajlija
  • *
Odg: Saveti za bolji život
« Odgovor #16 poslato: Septembar 08, 2011, 22:07:57 »
vitamin c u prahu (kupuje se u apoteci)... za imunutet i druge kerefeke.. svaki dan, ni manje ni vise nego kolko god grama ocete ! nikad nisam znala jeli se gram pise g ili gr. ako ste bolesni pijte bar 6 dnevno, ako niste, kolko mozete da priustite, kolko vas ne mrzi.. al odjednom ne vise od 2 grrrrama, jer se izluci visak kroz mokracu.. valjda sam upamtila. ima o tim studijama nesto na internetu, cak se vitaminom c intravenozno lece neke ozbiljnije bolesti.. kad nadjete ludog lekara koji bi rado popio otkaz na primer. eto tako, ja pijem 4 dnevno i ziva sam, nesto se kao i koza podmladila, kad sam ostarila sta cu.. a racunica je takva da biste recimo ako se odreknete cigarata mogli bas uvek da se cascavate - vitaminon C !  jea ! : )

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #17 poslato: Septembar 08, 2011, 22:45:20 »
zar nije bolje voce ? : )
Neon Genesis Evangelion

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #18 poslato: Septembar 09, 2011, 12:47:35 »
Sephi je u pravu.Voće, ali i povrće je prepuno vitamina C i svakako vrednije nego hemija, kojom se nastoji veštački uspostaviti balans vitamina i minerala u organizmu, koji se, inače, redovno uništavaju pogrešnim navikama, načinom ishrane i života...Nažalost, uvek se tim tableticama, šumećim, nešumećim, kapsuliranim, ili presovanim u pastile, nastoje ispraviti posledice(naravno, sve je to kratkoročno), umesto da se otklone uzroci smetnji i disbalansa u telu.

Van mreže anminona

• Novajlija
  • *
« Odgovor #19 poslato: Septembar 09, 2011, 13:40:25 »
stoj oooj ! : ) ne bih ja da vas potrujem, ali majke mi... voce je amin, voce je obavezno, kao neki must, a vitam c (u cistom obliku iskljucivo) je kao upgrade, intermediate level. pa ja se zdravo hranim, ja sam fanatik !!! ja sam ludak !! koji bi vam intravrnozno ubrizgao vitamin c !! al ne bih da vas potrujem majke mi... radi se o tom da cak i da imate zdrave navike mozete time da obrisete guzu da me prostite, jer zivimo u takvom svetu.. nema vise zdravlja sem ako ne mozete da odete u neku zemlju tarzaniju i da pritom povedete jos jednog frika koji ce da vas voli da ne izlapite ko samac. pa ono, ako zivotinje sintetisu v.C pri stresnim situacijama da se zastite a mi ne mozemo (gospod je to pametno smislio, zivalj kao mi i ne zasluzuje bolje) onda, sta znam, mozda bolje da pijem ovu stvar nego didem masinkom da uterujem pravdu.. a mozda i nije, m, sta znam.. ehehe. inace al stvarno sad, procitajte malo o tom na internetu, ja sam neuka, i jos ne praktikujem da pamtim te stvari posto ih stvarno primenjujem pa po sebi kazem da/ne/mozda.. a ovo vam je apsolutno da, ili da implementiram u neku narodsku kletvu, od miloste - da bogda se nikad ne razboleli !!! 
znaci v.C iskljucivo u cistom obliku..

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
NIKAD ROBOM

Van mreže anminona

• Novajlija
  • *
Re: Saveti za bolji život
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 26, 2011, 22:07:51 »
ne znam koliko je ovo adekvatna tema, ali dokopala sam se one knjige LORA, od Larise Fotine, to bi zenama pogotovo moglo da bude zanimljivo, nije lose pokusati sa tim vezbicama. za sve i svasta stvarno

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #22 poslato: Decembar 04, 2011, 17:05:19 »
cesto pijem caj od djumbira. narendani djumbir se prelije vrelom vodom, posle 10ak min moze da se pije. sasvim nov i cudan ukus, caj je ljut i greje, mada i nije bio potreban ovih dana na +14C : D
Neon Genesis Evangelion