148 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Astronaut Mitchell: "Oni postoje"!  (Pročitano 3820 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Astronaut Mitchell: "Oni postoje"!
« poslato: Jul 25, 2008, 22:44:24 »
Edgar Mitchell, astronaut sa Apolla 14 tvrdi da su vanzemaljci uspostavili kontakt sa ljudima, ali se ta informacija skrivala punih 60 godina. Šesti čovek koji je kročio na mesec kaže kako je svestan da je tokom njegove karijere u NASA-i bilo mnogo poseta NLO-a našoj planeti, ali je NASA svaki pojedini slučaj zataškala.

77-godišnji Mitchell kaže kako ih ljudi koji su bili u kontaktu sa njima, opisuju kao "male ljude koji nama izgledaju čudno". Kaže kako je Spielbergov ET sličan onim "pravim" vanzemlajcima.

"Maleni su, velikih očiju i glave", tvrdi Mitchell.

Astronaut takođe tvrdi da naša tehnologija nije ni približno tako napredna koliko njihova, te da nas više ne bi bilo da su kojim slučajem vanzemaljci bili neprijateljski raspoloženi prema nama.

Mitchell i komandant Apolla 14 Alan Shepard, rekorderi su u najdužoj šetnji mesecom. Ona je trajala 9 sati i 17 minuta, a dogodila se na misiji 1971. godine.

"Privilegovan sam što znam da su vanzemaljci posetili našu planetu nekoliko puta i da je fenomen NLO-a istinit. Ta je informacija dobro prikrivana prošlih 60 godina, ali informacije polako izlaze na svetlo i meni je drago što sam deo njih. Bio sam u vojnim krugovima i oko tajnih službi, a oni znaju ono što je ispod površine ljudskih znanja i da - posetili su nas, a prema pisanju medija, takve posete se danas se događaju često", kazao je Edgar Mitchell, tvrdeći da je događaj u Roswellu stvaran i kako je bio predmet istraživanja.

"Mislio sam da je to nekakav poseban humor, ali on je bio potpuno ozbiljan i nije hteo uopšte raspravljati o tome", kazao je Nick Margerrison vođa emisije.

"NASA ne traga za NLO-ima. Nismo uključeni u bilo kakvo prikrivanje poseta vanzemaljaca na ovoj planeti ili bilo gde u svemiru. Mitchell je veliki Amerikanac, ali mi ne dielimo njegovo mišljenje o ovoj temi", stoji u službenom NASA-inom saopštenju.

(dailymail.co.uk)

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
Re: Astronaut Mitchell: "Oni postoje"!
« Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2008, 22:47:36 »
Da odmah razjasnimo neke stvari, nikad dok sam god ziva, necu prihvatiti pomisao da smo sami u univerzumu!
E sad, sto se tice price ovog astronauta, imam par varijanti na pameti:
1) one silne g sile su mu ostetile mozak, pa lupeta scenario iz dosijea X
2) usamljen je
3) stvarno govori istinu
4) deo je jedne velike zavere, i ovo je ispricao da bi nas naveo na pomisao da je postojanje vanzemaljaca glupost....
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Vaistinu postoje!
« Odgovor #2 poslato: Jul 25, 2008, 22:52:08 »
5) Uzimao je neke tablete jerbo mu neko reko da je to gore bolje od mlade prasetine.
6) Izmislja da bi dobio na popularnosti i tako upoznao Britni Spirs
7) Govori istinu ali smo svi mi skeptici...
8) ...

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2008, 22:57:43 »
8) skrece paznju sa cinjenice da je svercujuci pejote kaktus i on gricnuo malo?
a? mozda bas to?
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže dexxxa

• Prelazi u legendu
    • dexa
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2008, 01:06:52 »
ja glasam za 3 i 7