37 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Cafe Bar Zanzibar / Coctail HOUSE Party / 19.07.  (Pročitano 9523 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Re: Cafe Bar Zanzibar / Coctail HOUSE Party / 19.07.
« Odgovor #30 poslato: Jul 20, 2008, 15:16:14 »
[logged]Hahh... ULIX-ov mix/intervju možete downloadovati sa linka:

a uskoro i fotografije sa sinocne zurke na adresi www.zanzibar.svrljig.NET - samo da ih sredim tj. optimizujem.
peace[/logged]

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #31 poslato: Jul 20, 2008, 16:56:27 »

Inače FULL galeriju fotografija možete videti na: www.zanzibar.svrljig.NET

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #32 poslato: Jul 20, 2008, 17:26:53 »
Ja mogu samo da kazem da je party bio fenomenalan : odavno se tako dobro nisam proveo !
Ovo mi je bio prvi izlazak u grad od kada sam doputovao i bas mi je bilo drago da vidim toliko poznatih lica na istom mestu, u izuzetnoj atmosferi i raspolozenju. Ujedno mi je bilo i prvi put da vidim svog prijatelja DJ Bombera na delu sa ovom opremom i mogu samo reci : bravo majstore. Njegov set je obilovao referencama koje mi bas leze (Nirvana, Green day, Eurytmics, Red hot chilli pepers, Depeche mode...) a sve je bilo bas lepo uklopljeno. Napravio sam i ja seriju fotki, postovacu ih cim budem mogao.
Sreo sam i dosta forumasa i super smo se proveli. Ko nije bio sinoc, stvarno je propustio nesto !
Ekipi koja stoji iza ovih party-ja "skidam kapu" i zelim ih jos puno ovakvih veceri. Svrljig zaista zasluzuje ovako nesto  :D.

PS : kad ce opet biti party-ja  ;-) ???
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #33 poslato: Jul 20, 2008, 17:43:26 »
^^^ Prepunicemo tad galeriju! Hehehee...
Drago mi je da ste se super proveli! Yeea! I zahvaljujem se mister Nash-u na fotografijama.

Van mreže Nash

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #34 poslato: Jul 20, 2008, 17:47:38 »
sinoc je bila neverovatna zurka...puno ljudi...super provod....pozdrav svima koji su bili i drago mi je da su se extra proveli......i vaso nema na cemu za slicice......
Θα σε ξαναβρώ σε βράδια καλοκαιρινά κρυφά φιλιά στα σκοτεινά για πάντα η σκέψη θα γυρνά σε σένα

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #35 poslato: Jul 20, 2008, 18:11:47 »
@mr. Nash - cekamo tad narednu zurku i popunjavamo opet galeriju!
@ mega games - sale, i te fotke cemo ubaciti u galeriju. Cekamo naredni party :-) go, go, go!

Miwosh

• Gost
« Odgovor #36 poslato: Jul 20, 2008, 18:33:37 »
Ljudi ajmo opet ove subote... svi hoceju samo cekamo Bombera da odluci...  :-(

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #37 poslato: Jul 20, 2008, 19:42:00 »
hehe opusteno :) hvala na rewiev :) bicete obavesteni o sledecim zurkama ;) cheers
« Poslednja izmena: Jul 20, 2008, 19:44:12 by Bomber »
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #38 poslato: Jul 20, 2008, 20:32:36 »
PA I DA SE MLADI GAZDA NASE LEPE KAFANICE OGLASI :-P:

Osoblje caffe Zanzibara se zahvaljuje svim gostima koji su posetili party sinoc...bilo je stvarno fenomenalno...Bomber,Ulix-svaka chast..
ono je bila muzika...sto se mene tice onakvih zurki ce biti jos,ne moraju biti bolje,neka budu kao ona sinoc jel za ono sinoc nemam reci..puno lepih ljudi,starih poznanika i nasmejanih lica...Mega games-moram i ja da ti odam priznanje(jel si reko zeni koliko si piva popio..hahaha)..pozzz i keep on grooving!!! :D :D :D
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Miwosh

• Gost
« Odgovor #39 poslato: Jul 20, 2008, 21:19:37 »
Meni je jedino zao jer Vasa nije mogao da svrati... :sick:

p.s. naravno, i zato sto Mixy nije mogla da dodje...  :'(

Citat
Bomber,Ulix-svaka chast..

a pohvala za sebe ?!  :-)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #40 poslato: Jul 20, 2008, 21:34:03 »
Hvala hvala, smisljamo nesto za narednu subotu ;)
MySpace     FaceBook     Mixography

Miwosh

• Gost
« Odgovor #41 poslato: Jul 20, 2008, 21:41:35 »
Ja ocekuje i sledece nedelje zuraju... ;) mislim stvarno ovo je za svaku pohvalu, pravo osvezenje ...kad bi bilo svake veceri ovako...uhhh :( a gde veceras da izadjem u Tref, da, sigurno... :(

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #42 poslato: Jul 20, 2008, 21:43:05 »
Meni je jedino zao jer Vasa nije mogao da svrati... :sick:

p.s. naravno, i zato sto Mixy nije mogla da dodje...  :'(

Citat
Bomber,Ulix-svaka chast..

a pohvala za sebe ?!  :-)

A da...ja sam ubio mix na mesto...hvala krcku za dobar skrech...master blaster
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!