53 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Coldplay  (Pročitano 3331 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Coldplay
« poslato: Jun 17, 2008, 22:34:11 »

Fanovi britanskog benda Coldplay od 6. juna u 18 časova, mogu da poslušaju njihov novi album "Viva La Vida Or Death And All His Friends" na njihovoj MySpace stranici ( http://www.myspace.com/coldplay ).

Album će zvanično biti pušten u prodaju u četvrtak, 12. juna u Velikoj Britaniji, skoro nedelju dana posle ove neobične "premijere".

"Viva La Vida" je četvrti studijski album grupe Coldplay, a frontmen benda Kris Martin, priznao je nedavno da je snimljen "u svađi".

"Uopšte nismo pričali jedni sa drugima. Svako je imao zasebnu kancelariju u zgradi, a atmosfera među nama bila je loša. Ipak, morali smo da nađemo neko zajedničko mesto gde bismo radili !".

Za muziku kaže da je malo drugačija od prethodnih albuma, a koliko je to tačno, saznaćete ako podesite vaše satove i sami se uverite!

Izvor : Mondo

Pa narode, da li je neko čuo novi album Coldplay-a ? Vaše reakcije ? Kritike u Francuskoj su jako dobre...
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Miwosh

• Gost
Re: Coldplay
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2008, 18:45:26 »
Uzuzetan sastav... obozavam ovu grupu...  :-[ moj ukus... uzivam slusajuci Coldplay...

Preslusao sam juce ovaj novi album Coldplaya... najiskrenije... malo sam razocaran... :( Ocekivao sam mnogo bolju muziku(ali i ovaj album je odlican)...a i nekako su drugaciji, ili se meni to samo cini ?!

"X & Y" je i dalje neprevazidjen...  :on na oblaku:

Van mreže marla singer

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2008, 14:01:48 »
 Odličan album, oduševljena sam pesmom 'Violet Hill'. Prelepo,...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2009, 23:34:08 »
Besplatni live album Coldplay

Britanski rokeri častiće svakog posetioca svojih koncerata besplatnim CD-om, a pesme će moći da se skinu i sa njihovog sajta.

Kris Martin i ekipa pripremili su devet pesama snimljenih tokom živih nastupa, i okupili ih u mini-album "Left right left right left".

"Znamo da ljudi plaćaju mnogo novca za karte za koncerte, i u ovakvoj nestabilnoj situaciji, ovo je naš način da im se zahvalimo", rekao je Martin.

Album će moći da se skine sa zvaničnog sajta benda od 15. maja. http://www.coldplay.com/

Spisak pesama:

"Glass of water"
"42"
"Clocks"
"Strawberry swing"
"The hardest part/postcards from far away"
"Viva la vida"
"Death will never conquer"
"Fix you"
"Death and all his friends"

(MONDO)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2009, 21:49:23 »
lepo...poklon fanovima...
NIKAD ROBOM

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
Odg: Coldplay
« Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2011, 12:34:55 »

Da obradujem fanove Coldplay-a novim singlom sa njihovog novog albuma Mylo Xyloto koji stiže na tržište 24 oktobra. Bend je izabrao pesmu da izdaju Paradise, drugi singl nakon Every Teardrop Is A Waterfall.

Omot singla je prilično šaren i u grafiti stilu, a Paradise je lagana i umirujuća pesma.

Coldplay - Paradise (Official) Small | Large

Na društvenoj mreži Twitter Coldplay su nedavno objavili i celokupnu tracklistu za „Mylo Xyloto“, a Chris Martin je izjavio da je Rihanna specijalni gost u numeri „Princess of China“. On je takođe dodao da je u ovo izdanje uloženo mnogo truda i energije, te da se nadaju da će se naći na vrhovima top lista.

Tracklist-a albuma "Mylo Xyloto" :

1. Mylo Xyloto
2. Hurts Like Heaven
3. Paradise
4. Charlie Brown
5. US Against The World
6. M.M.I.X
7. Every Teardrop Is A Waterfall
8. Major Minus
9. U.F.O
10. Princess Of China
11. Up In Flames
12. A Hopeful Transmission
13. Don't Let It Break Your Heart
14. Up With The Birds[/b]

"Uvek sam pravio muziku kao da mi je svaka numera poslednja. Verovatno je publika to prepoznala jer se energija koju smo unosili u svoj rad odražavala kroz naše pesme. Radujemo se izlasku novog materijala koji će svetlost dana ugledati 24.oktobra“ dodao je Martin.

Evo i spota za njihov prvi singl:

YouTube - Broadcast Yourself Small | Large