57 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Bazeni počinju sa radom  (Pročitano 20371 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Bazeni počinju sa radom
« poslato: Jun 11, 2008, 23:52:02 »
Naši prijatelji iz Amerike (napred Obama  :bantu: !) nas podstetiše da je ljudski rod izumeo nešto korisno za letnji period  :sunny: :heat: a to su bazeni . Njih u Svrljigu na žalost (još uvek) nema ali to nije razlog da se ne posete komšijski :

bazen Banjica u Knjaževcu počinje sa radom u subotu 14/06/2008 od 11h00 a ulaz će koštati 100 dinara

bazen Čair u Nišu počinje sa radom 16 juna, kada će biti otvorena terasa. Pošto radovi na izgradnji dva otvorena bazena još nisu završeni, terasa će biti otvorena, s tim što će sunčanje biti dozvoljeno na njoj, ali ne i na travnatim površinama.
Cena karte ove godine biće 120 dinara. Noćno kupanje počinje 20. juna i biće organizovano svakog dana osim ponedeljka od 22-01h a cena ulaznice je 200 dinara.

bazen Nais bi trebalo da počne sa radom 20. juna; uskoro više infoa i o njemu.

:nhelp:    

Želim vam prijatno potapanje du :censored:ća u bazenima ovog leta  ;-) !!! (PS:uskoro stižem i ja !)

infoi skupljeni sa knjaževac.org i gradnis.net
« Poslednja izmena: Jun 01, 2009, 19:06:06 by mega games »
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
  • "...ovo je pokušaj da kažem neizrecivo..."
Re: Bazeni sezona 2008 !
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2008, 05:59:13 »
[logged]Na čairskom bazenu travnate površine više i ne postoje jer je baš tu gradilište.
Inače čuo sam neke priče da se u Okruglici pravi bazen koji bi trebao da služi kao rezervoar vode u slučaju požara ali i da će biti otvoren i za kupanje. E sad koliko je to tačno?[/logged]
"Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #2 poslato: Jun 12, 2008, 10:21:34 »
I ja sam tako nesto cuo za Okruglicu mada iz nepouzdanih izvora.
Zaboravili ste da pomenete nas najblizi, najbolji i najjeftiniji bazen u Popsici evo slicice sa pre pocetka sezone:
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Jun 12, 2008, 10:24:01 »
^^^ Zarej, ovde na slici si kao Dzoni Vajsmiler A.K.A. Tarzan... Divljina i voda... :-)
P.S. Dobra Fotka...

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #4 poslato: Jun 12, 2008, 13:23:19 »
I ja sam tako nesto cuo za Okruglicu mada iz nepouzdanih izvora.
Zaboravili ste da pomenete nas najblizi, najbolji i najjeftiniji bazen u Popsici evo slicice sa pre pocetka sezone:

^^^ Zarej, ovde na slici si kao Dzoni Vajsmiler A.K.A. Tarzan... Divljina i voda... :-)
P.S. Dobra Fotka...

Mani da provociras coveka.. samo fali da krene da nosi tigraste gacice i da arlauce.
Ali ne daje lepa voda.. covece, prosto mami...
Nadam se da ce uskoro izniknuti neki bazencic i u Svrljigu....
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #5 poslato: Jun 12, 2008, 14:31:56 »
Tarzan ne nosi tigraste gacice nego zeljaste :D
Voda je stvarno lepa malo hladnjkava ali zato odlicna za plivanje i cista.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #6 poslato: Jun 12, 2008, 21:52:59 »
Na čairskom bazenu travnate površine više i ne postoje jer je baš tu gradilište.
Inače čuo sam neke priče da se u Okruglici pravi bazen koji bi trebao da služi kao rezervoar vode u slučaju požara ali i da će biti otvoren i za kupanje. E sad koliko je to tačno?

...данас није 1. април ??!!  :-X
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @

Van mreže mr O

• Novajlija
  • *
« Odgovor #7 poslato: Jun 13, 2008, 05:23:20 »

« Poslednja izmena: Jun 13, 2008, 08:37:36 by Vasa »
Kada prestanes slediti liniju,ona se pretvara u omcu.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #8 poslato: Jun 13, 2008, 22:13:47 »
Mr O, zaboravio si da kao ja napišeš koliko košta upad na te vaše bazene (avionsku kartu, kao sporednu stvar nećemo ni da računamo  ;-) ), pa da odlučimo da dođemo da se kupamo.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže mr O

• Novajlija
  • *
« Odgovor #9 poslato: Jun 15, 2008, 04:20:02 »
Pa u tome i jeste fora sto se upad ne placa nego ti bazen,teretana,teniski teren itd. ide uz stan...
Mr O, zaboravio si da kao ja napišeš koliko košta upad na te vaše bazene (avionsku kartu, kao sporednu stvar nećemo ni da računamo  ;-) ), pa da odlučimo da dođemo da se kupamo.
Kada prestanes slediti liniju,ona se pretvara u omcu.

Van mreže Bebili

• Novajlija
  • *
« Odgovor #10 poslato: Jun 15, 2008, 14:16:15 »
Pa u tome i jeste fora sto se upad ne placa nego ti bazen,teretana,teniski teren itd. ide uz stan...

Mr O, a koliko vremena imas koristiti sve te cari sto idu uz stanarinu? Mislim na teretanu, teniski teren...jer na bazenu vec radis.

Van mreže Bebili

• Novajlija
  • *
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2008, 14:25:03 »
Evo i naseg koji redovno posecujemo i samo za njega i imamo vremena jer je ispred stana.

Van mreže lutka_sa_naslovne_strane

• Novajlija
  • *
« Odgovor #12 poslato: Jun 18, 2008, 14:03:26 »
lele kol'ko mi se ide..... mora da skoknem... ja od svih najvise volim bazen u knjazevcu, na otvorenom je, okolina je prelepa...... joj sto bih se sada bucnula
I may not be perfect, but I'm aways ME

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #13 poslato: Jun 19, 2008, 13:39:26 »
mister=O ne podevaj nas sto si sasi...za 5 meseci cu dodjem da se i ja malo amerikanizujem :) da me rachunash!

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #14 poslato: Jun 19, 2008, 13:43:24 »
mister=O ne podevaj nas sto si sasi...za 5 meseci cu dodjem da se i ja malo amerikanizujem :) da me rachunash!
Leleee, svi moderatori foruma odose za USA... Chekaj bre, i mi da iskopamo jednu rupu... :-)