593 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Tuborg - Promo Exit Party 14.06.08 - Letnja Pozornica  (Pročitano 4828 puta)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
Tuborg - Promo Exit Party 14.06.08 - Letnja Pozornica
« poslato: Jun 11, 2008, 01:55:19 »
[logged]

Tuborg Green vas poziva na zagrevanje pred Exit festival

Tuborg Green poziva sve ljubitelje dobrog klubskog zvuka, da nam se pridruže na žurkama koje će biti organizovane u junu i julu mesecu. Tokom pet Tuborg žurki, u periodu od 06. juna do 05. jula, nastupe će imati poznati svetski DJ-evi. „Karavan“ promotivnih žurki proći će kroz Beograd, Novi Sad, Suboticu i Niš, a žurke se organizuju kao „zagrevanje“ pred predstojeći EXIT festival.

Žurke su promotivnog karaktera, što znači da su ulaznice besplatne, ali obavezne i deliće se putem različitih medija, kao i od strane promo timova po kafićima i klubovima.

Niš - Letnja Pozornica
Subota 14.06.2008.

Nastupaju:

Eddie Amador - House / Electro / Progressive http://www.myspace.com/eddieamador
Alex Gold - Techno / Electro / House http://www.myspace.com/alexgoldmusic
Murray McKee - House / Progrsv House / Techno http://www.myspace.com/djmurraymckee

Karte se dele po Nisu, ukoliko Sephiroth nabavi karate idemooooo :)[/logged]
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Re: Tuborg - Promo Exit Party 14.06.08 - Letnja Pozornica
« Odgovor #1 poslato: Jun 11, 2008, 02:12:43 »
Fina vest, cool događaj...samo je problem po meni ovo : "Žurke su promotivnog karaktera, što znači da su ulaznice besplatne, ali obavezne i deliće se putem različitih medija, kao i od strane promo timova po kafićima i klubovima." . Treba biti velike sreće pa naleteti na promotere koji dele karte...Po meni je bila bolja solucija : ili free upad za sve ili da se naplaćuju karte i da se zna gde se prodaju ; ovako, pa ne znam koliko im je to pametna stvar.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #2 poslato: Jun 11, 2008, 02:20:56 »
Pa tako vec rade unazad par godina... upravu si mega games, stvarno se desavalo da pravi kluberi koji stvarno zele da odu i da znaju zasto su otisli i koga ce da cuju i koju vrstu muzike na kraju ostanu bez karte, odnosno ne uspeju da ih nadju... No ja se nadam da ce Sephiroth uspeti da ih nabavi :)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #3 poslato: Jun 11, 2008, 09:58:03 »
Ja sam nabavio kartu i najverovatnije idem. Kartu mi je dala drugarica a inace se dele u nekoliko niska kafica i nije tesko doci do njih. Najcesce kad uhvatis promoterke daju samo po jednu kartu.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #4 poslato: Jun 11, 2008, 19:17:22 »
Super :) mozda se sretnemo tamo :) bice sigurno super, Tuborg je uvek extra organizovao zurke, dobro ozvucenje i osvetljenje (uvek bolje nego na gradskom festivalu Nisomnia), i uvek se super provedes... plus sklanjaju stolice sa letnje pozornice... jos 1 plus

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #5 poslato: Jun 15, 2008, 04:20:37 »
Extra je bilo!!!

Murray McKee - Super za zagrevanje!!!
Alex Gold - Jos bolji!!!
Eddie Amador - Smor!!!

Miwosh

• Gost
« Odgovor #6 poslato: Jun 15, 2008, 04:58:42 »

Hteo/Nameravao sam da na ovu zurku idem sa curom, medjutim kako je ona morala da ode za bg na nekoliko dana... nasi planovi su propali i uopste nisam imao namere da odem... :sick:

... sve do sinoc...  :D  a opasno bi se kajao da nisam otisao... :)

Prvo - hvala Vasi na kartama... :)

Drugo - Samo cu reci  T U B O R G ... svaka cast ljudima...stvarno znaju da naprave zuraju... od osvetljenja, ozvucenja, koreografije, djeva, obezbedjena... cccc... na sve su mislili... cista 10ka... :)

Fenomenalno vece... stvarno predivno... nisam se skoro ovako extra proveo... nikad vise ljudi(cura =) na letnjoj pozornici...odusevljen... :on na oblaku:

Zvezda veceri, po meni, A l e x   G o l d :D zatim Eddie Amador i Murray McKee... :)

Smrsao sam 3.5 kg, sad ne osecam noge i mrtav umoran idem da spavam... Pozdrav! :)  :uu:

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #7 poslato: Jun 15, 2008, 09:22:01 »
^^^ Heheeej... Pa i mi smo hteli na zurku, ali smo se u poslednjem trenutku odlucili za romantichnu vecherinku (glad je presudila). Drago mi je da ste se dobro proveli. Znaci Eddie Amador je smorio??? btw, celog leta ce biti dobre zukre (tako mi reche cho'ek). Ne znam listu ovog novog kluba CliniKa, ali posto su me angazovali da im radim dizajn party materijala, obavestavacu vas na vreme o dogadjajima... I ako opet bude koja karta visak, podelicu ih naravno...

Miwosh

• Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 15, 2008, 12:56:37 »
Dobar Jutar Vaso, pa trebali ste da podjete(reko sam vam to i sinoc), tada bi ja bio jos u boljem i vecem drustvu... :)

Murray McKee je fenomenalno podigao masu ljudi, to mu je naverovatnije bio i zadatak i super ga je odradio...

Alex Gold http://www.myspace.com/alexgoldmusic definitivno najbolji nastup, jos sam pod utiscima... :on na oblaku: Covek stvarno odlicno radi svoj posao, a i pogledajte gde nastupa posle Niša... :S odusevljeeeeeeeeeeeen.... :)

20 Jun 2008     20:00
   NYC TBC    New York USA
21 Jun 2008    20:00
   Toronto TBC    Toronto, Canada
13 Jul 2008    23:00
   Xtravaganza w Alex Gold @ Privilege    Ibiza, Spain
20 Jul 2008    23:00
27 Jul 2008    23:00
3 Aug 2008    23:00
10 Aug 2008    23:00
17 Aug 2008    23:00
24 Aug 2008    23:00
7 Sep 2008    23:00
14 Sep 2008    23:00
21 Sep 2008    23:00

Eddie Amador hmm... prva stvar... luuuuuuuuuuuudnica, mislim da je dobio najvecu podrsku publike u tom trenutku, pustao je covek stvarno izuzetne stvari, ali malo smorio (ne mene) prekidima na svakih 7-8 min.

Imam neke klipove, ali nije bas najbolji snimak(samo nastup Alex Golda), nadam se da ce kasnije Dj Bomber ili Sephiroth uploadovati nesto... :)

Jos jednom moram da pohvalim T U B O R G ... svaka cast ljudima, ako neko ume da organizuje zurku to su oni...  :)

... i konacno sam "probao" Tuborg sa limunom, extra je, vise mi se svidja nego obican... :uu:

btw, celog leta ce biti dobre zukre (tako mi reche cho'ek). Ne znam listu ovog novog kluba CliniKa, ali posto su me angazovali da im radim dizajn party materijala, obavestavacu vas na vreme o dogadjajima...
O yeahhhhh...  :D :D :D :D :D

Idem sad da sredim malo glas, promukao sam totalno...  :-X :lol:

Pozdrav! ;-)
« Poslednja izmena: Jun 15, 2008, 13:20:18 by Miwosh »

Miwosh

• Gost
« Odgovor #9 poslato: Jun 15, 2008, 16:32:18 »
Opakooooooooooooooooooooo...  :on na oblaku:

Eddie Amador 14.06.2008. Letnja Pozornica NIS

Small | Large

- preporuka - watch in high quality ;)

Ja sam bio negde u sredini ove mase... :D

P.S. Bombere uploaduj klupove... :lol:
« Poslednja izmena: Jun 15, 2008, 17:01:24 by Miwosh »

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #10 poslato: Jun 15, 2008, 16:40:50 »
Evo zavrsavam smenu za koji minut, pa cu da vidim sta valja uploadovati... posto je mobilni hvatao i nase silly konetarcice hahaha

Miwosh

• Gost
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2008, 16:42:02 »
Alex Gold @ Niska Tvrdjava 14-06-08

Small | Large

:-[

Miwosh

• Gost
« Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2008, 16:46:26 »
Murray McKee @ Niska Tvrdjava 14-06-08

Small | Large

:-)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #13 poslato: Jun 15, 2008, 17:41:02 »
Evo jednog koji valja hehe :) ostalo mi se ne dja, lose nesto snimalo :S neznam sta je upitanju...

Murray McKee @ Nis - Tuborg Party 14.06.08.

Small | Large