54 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: BAD COPY @ BANOVINA  (Pročitano 2307 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
BAD COPY @ BANOVINA
« poslato: Jun 06, 2008, 12:46:49 »
U dvorištu Univerziteta u Nišu (Banovina), u petak, 13.juna 2008. sa početkom u 21h, gostovaće najpopularniji hip-hop sastav iz Srbije, beogradski BAD COPY
Ironicni, sarkastični, duhoviti i nadasve zabavni, BAD COPY će na ovom koncertu imati prilike da se u punom svetlu prikažu većem broju poklonika njihove muzike, sa obzirom na činjenicu da je pre osam meseci, jedan deo njihovih fanova bio uskraćen da prisustvuje promociji novog albuma “Najgori do sada” u klubu SKC-a na pravnom fakultetu u Nišu, zbog limitiranog broja posetilaca…
Karte u pretprodaji, od ponedeljka, 26.maja, po ceni od 400 dinara (Happy House, CD Sound, Energy music shop).

izvor: niscafe.com

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: BAD COPY @ BANOVINA
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2008, 16:51:53 »
Jel bio neko? Cuo sam da su bile sve karte(1500kom.) rasprodate. Ja sam dobio besplatno kartu na niscafe sajtu samo sto sam to tek danas saznao :( 
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)