354 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Devil may cry 4  (Pročitano 2419 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Devil may cry 4
« poslato: Jun 06, 2008, 00:30:33 »

Termin izlaska igre u PC verziji se približio. Da,da...29-tog juna Dante stiže na vaše računare. Ali da bi ste se strpili do tada Capcom je pustio besplatan demo, da vidite šta vas očekuje. U njegovom sklopu će se nalaziti i benchmark koji će optimizovati grafiku igre prema vašoj mašini. Kompletna verzija igre će imati nekoliko bonusa u odnosu na konzolarne verzije : novi modovi igre, nekoliko dodatnih custom opcija za vašeg junaka i njegove combo-e, mod Turbo koji će naglasiti ritam borbi kao i mod Legendary Dark Knight koji će omogućiti veći broj neprijatelja na ekranu. Animacije između nivoa će imati 120 frejma u sekundi a igra će biti kompatibilna za DirectX 9 i DirectX 10.

Demo je težak 804 Mb i možete je skinuti na ovom linku : http://www.jeuxvideo.com/downloads/0001/00013728_demo.htm kad kliknete na zeleni taster. Otvoriće vam se pop up i tad kliknite "comencer le telecharchement". Ako je server zauzet lako možete naći putem Googla drugi link za download.

Flash galeriju sa screenshot-ovima možete pogledati na ovom linku : http://www.jeuxvideo.com/screenshots/00018/00018062_000.htm

>:D 29 juna Đavolu samo preostaje da zaplače...
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
Re: Devil may cry 4
« Odgovor #1 poslato: Jun 11, 2008, 01:59:07 »
aaaaaa kakav minus za mene, 5 dana stoji tema jedne od mojih omiiljenih igara a ja je nisam primetio  :-(

skidam prewiev chim stignem :) hvala mega games!!!

Edit: Fotke su super... demo komentarisem kad skinem :)
« Poslednja izmena: Jun 11, 2008, 02:16:58 by Bomber »
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2008, 01:46:11 »
[logged]Downloadovao sam ga upravo (full verzija koja se pojavila na netu 7.5GB)... unpacking in progress... kasnije instal pa da vidimo imam li srece da ga pokrenem u nekoj bednoj rezoluciji... ehehe[/logged]

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2008, 01:52:43 »
Ja isto mogu da se oprostim od igranja... damn machine.

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #4 poslato: Jul 13, 2008, 03:45:15 »
huhhh toliko cimanja i na kraju rezultat = blue screen of death
...jbg memorija nije izdrzala :) razocarenje posle Assassins Creed i sa ovim, pa onda ce  biti i sa Tomb Raiderom itd itd... mora se menja mahina!