33 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: KABARE GORANA SULTANOVIĆA '' JA PEVAM SVOJ BLUZ '' - večeras  (Pročitano 2965 puta)

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
  • "...ovo je pokušaj da kažem neizrecivo..."
[logged]KABARE GORANA SULTANOVIĆA

'' JA PEVAM SVOJ BLUZ ''

05 jun, 21h  Dvoriste SKC-a Banovina

Goran Sultanović poznat je po mnogim ulogama u domacim filmovima,  serijama i pozorišnim predstavama. Često ga se sećaju u ulozi Jove policajca u seriji “Policajac sa Petlovog brda” ali je najpoznatiji po svom kabareu “Putuj Evropo”, inspirisanom istoimenom pesmom Dordja Balasevića.

Kabare “Putuj Evropo” je punih pet godina zabavljao ljude cele Srbije ali i ljude širom sveta. Kao svojevrstan bunt protiv stanja u Srbiji u vreme bombardovanja, Goran Sultanović sa prijateljima napravio je autentičnu umetničku  priču koja je zabavljala  mnogobrojne posetioce njihovog kabarea a menjajuci se iz petka u petak bila i  jedinstveni presek kulturnih i društvenih dešavanja, bunta protiv pink kulture i drugih “promasenih” vrednosti poslednjih godina.   

Kabare “Ja pevam svoj bluz” nastavak je te zanimljive priče osmišljene u  drugačijem  ali ponovo jedinstvenom tonu, sa  potpuno autentičnom pričom koja na zabavan način pravi presek današnjeg trenutka. Uz gitaru i klavijature (Dušan Bezuha i Aleksandar Grujić) i Goranov jedinstveni šarm, u dvorištu Banovine u Nišu pozivamo Vas na još jedno novo, drugacije i zanimljivo vece. 

Cena ulaznice u pretprodaji je 300 dinara. Prodajna mesta: Happy House i Energy Music Shop

http://www.skc-nis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemid=64

[/logged]
"Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Re: KABARE GORANA SULTANOVIĆA '' JA PEVAM SVOJ BLUZ '' - večeras
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2008, 18:10:57 »
Eh, što nisam tamo  :'( baš bih išao da gledam kabare. Ako neko ide neka nam prenese utiske.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2008, 18:43:51 »
[logged]Pre 5 minuta je počela kiša :rain:  i to kakva kiša!!! Ako  prestane i ne poplavi :nhelp: Banovinu nadam se da ću moći da ti prenesem utiske[/logged]
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #3 poslato: Jun 05, 2008, 18:47:28 »
[logged]Ipak će se održati u Klubu pravnog fakulteta :D[/logged]

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2008, 10:57:24 »
[logged]Bilo je bolje nego što sam očekivao, ma fenomenalno :lol:...
[/logged]