132 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Svetski dan downloada ~ by Firefox  (Pročitano 11393 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: Svetski dan downloada ~ by Firefox
« Odgovor #30 poslato: Jun 18, 2008, 19:51:39 »
Zavrsen je Download Day sa 8,463,272 downloada od kojih samo u Sbiji 10,975. Ove brojke jos uvek nisu konacne jer se jos broje downloadi a najverovatnije ce biti oko 8,5M. Sad se ceka da prodju nekoliko dana da ljudi iz Ginisove knjige rekorda zavrse posao i ubace i ovaj rekord.
« Poslednja izmena: Jun 18, 2008, 19:54:00 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #31 poslato: Jun 18, 2008, 19:53:05 »
 :D :D :D :D

ura!!!
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #32 poslato: Jun 19, 2008, 11:37:25 »
Lele, mani rekord. Ovaj FF3 je pun bagova. Svaki dan iskochi po jedan. Nadam se da ce to brzo da saniraju.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #33 poslato: Jun 19, 2008, 14:51:54 »
Lele, mani rekord. Ovaj FF3 je pun bagova. Svaki dan iskochi po jedan. Nadam se da ce to brzo da saniraju.
Kako ja koristim firefox 3 vec mesecima, prvo sam koristio alpha verziju zatim beta a sad koristim RC1 i na beti i RC1 nisam naisao na nijedan bug. Finalnu verziju nisam jos instalirao jer cekam da izadje paket za ubuntu. Na kakve si bugove naisao?
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #34 poslato: Jun 20, 2008, 10:57:58 »
Zahvalnicu za ucesce u Download Danu mozete skinuti sa http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/certificate_form

PS. Ako vam nesto znaci :)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #35 poslato: Jun 20, 2008, 14:45:52 »
Pa počev od sitnica. Recimo kursor prilikom pisanja mi se ne pozicionira kako treba. Kada sa FF3 downloadujem više fajlova desi se da zakuca i ne skine ih. Isto kad pustim da ucitava više sajtova ja hoću da svapujem tabove da bih čitao neku drugu sadržinu, on zna tu da se pokoči. I onda mi pokoči ceo računar. Dodao sam dugme za "open a new tab" i ono se posle par restartovanja izgubi, pa opet moram da kastomizujem toolbar. I to mi se već par puta desilo. Onda sam prs'o i instalirao stariju ver. koja iako ima bagove, stabilnije radi. Mislim da su preuranjeno izbacili FF3. Da li zbog trke sa Operom ili nečim trećim nisu stigli da odrade detaljnija testiranja - nisam pametan. Ja jednostavno moram da sačekam updejte dok se namole da sve radi kako treba.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #36 poslato: Jun 20, 2008, 15:06:43 »
Nemam takve probleme i mnogo mi bolje radi od v2. Hoce da se zezne nekad sa flashom ali mnogo manje nego dvojka.

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #37 poslato: Jun 20, 2008, 15:30:58 »
Evo još jednog: Kad želim da snimim fajl i izaberem lokaciju na HD (recimo D:\Music\Electro\ATwin) pa se predomislim i vratim korak nazad  (D:\Music\Electro) on оnda downloaduje fajl na desktopu... hahahhhh... vala svašta...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #38 poslato: Jun 20, 2008, 15:42:38 »
Evo još jednog: Kad želim da snimim fajl i izaberem lokaciju na HD (recimo D:\Music\Electro\ATwin) pa se predomislim i vratim korak nazad  (D:\Music\Electro) on оnda downloaduje fajl na desktopu... hahahhhh... vala svašta...
Jok to kod mene ne radi tako sad sam probao. Mozda je windows verzija bagovita. U svakom slucaju za snimanje/ucitavanje se koristi sistemski fajl menadzer.

Mozes da prijavis bug na Help/Report a Problem ili na http://bugzilla.mozilla.org/

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #39 poslato: Jun 20, 2008, 15:47:29 »
Ili da instaliram neki manje bagovit brovser. lol

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #40 poslato: Jun 20, 2008, 15:52:40 »
Mene je FF3 iznervaro... Prvo prepao, pa iznervirao, jer nisam mogao da se ulogujem na mail/forume/blog, sa prvim velikim pocetnik slovom (premda sam tako registrovan).

^To i nije neki bag, ali ono sto je glavno, ne primedjujem nikakva posebna unapredjenja. To jest, ne primecujem nikakava unapredjenja. Ne bih znao... Nova Opera barem ima 2x brzi scroll strane od FF, a reklo bi se da ima i ostriji prikaz teksta.

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #41 poslato: Jun 20, 2008, 16:09:48 »
Ili da instaliram neki manje bagovit brovser. lol

ziveli manje bagoviti browseri
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #42 poslato: Jun 27, 2008, 11:06:50 »
Odusevio me firefox3 zbog jedne stvari. Dok sam kucao post, pre nego sto sam ga poslao nestala je struja, kad je dosla isao sam na restore session i sve sto sam otkucao je ostalo nijedno slovo nije bilo izgubljeno.

Van mreže cambridge

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #43 poslato: Jun 27, 2008, 13:16:27 »
ff3 JESTE bagovit ali stvari ce da legnu uskoro sa prvim zakrpama i sa izlaskom XULRunner-a 2.0 (srce firefoxa, thunderbirda, sunbirda, songbirda, komodoa ... )
cam.vacau.com

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #44 poslato: Jun 27, 2008, 13:27:27 »
Super. Verujem ja da ce da srede oni to apdejtima, ali ko ih je terao da izbace bagovit FF3? Mogli su da sacekaju, zakrpe sve to pa onda izbace fin. ver. Koristio sam samo FF, ali su me ovom verzijom razocarali. Izgleda da im je vise stalo do marketinga nego do pouzdanosti i finkcionalnosti.