410 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Jazz u Nišu Vasil Hadžimanov bend, Bisera Veletanlić, Ana Sofrenović 06.06.2008  (Pročitano 2220 puta)

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
  • "...ovo je pokušaj da kažem neizrecivo..."
06.jun Tvrđava - Letnja pozornica
Vasil Hadžimanov bend
vokali: Bisera Veletanlić, Ana Sofrenović
"Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Cena karte?
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Koliko sam ja mogao da vidim na netu, cena karte je 500 dinara a koncert je sedmog a ne šestog juna. Događaj je interesantan, pa koga bude zanimao neka se podrobnije raspita o terminu.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže acacunami

• Hyper-aktivan član
  • "...ovo je pokušaj da kažem neizrecivo..."
[logged]Ja sam video sinoć zalepljen poster, možda je datum pogrešno napisan, uostalom popodne idem da nađem karte pa se nadam da ću imati više informacija.
Izgleda da je ipak 7. jun, verovatno se neko za****.

http://www.worldmusic.autentik.net/
http://www.myspace.com/vasilhadzimanov[/logged]
« Poslednja izmena: Maj 19, 2008, 12:34:20 by acacunami »
"Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Z.Đ. RIP

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Kafepozornica: Umetnost davanja
JAZZ OMNIBUS
Pozornica / Tvrdjava / Niš

nastupaju:
Vasil Hadžimanov Band
Bisera Veletanlic
Ana Sofrenovic

Subota 7. Jun / 21h
karte: IPS, Happy House