126 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Top 10 najvećih izuma 2007. godine  (Pročitano 3362 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Top 10 najvećih izuma 2007. godine
« poslato: April 22, 2008, 01:06:22 »
Top 10 najvećih izuma 2007. godine

10. LG Super Blu Player

Ovaj plejer simbolične cene od 1000$ ima mogućnost reprodukcije HD DVD kao i Blue-ray diskova. Takođe, pretvara video signal sa "običnog" DVD-a u DVD visoke definicije.

9. Apple iPhone

Naravno da ste čuli za ovaj telefon...!? Ali, da li ste ga imali prilike koristiti? Ne fali vam mnogo toga; odprilike nekih 400$! Pre neki dan imao sam priliku malo se poigrati sa njim! Ne znam odakle da počnem... Iskreno, na početku mi je malo zasmetala sama veličina ali već posle proučavanja opcija na to sam potpuno zaboravio. Ogroman TouchScreen dipslej me je ostavio bez daha... od paljenja telefona, listanja fotografija, zumiranja istih,... Doslovno, sve što poželite možete uraditi jednostavnim pokretima prstiju! Ne bih dalje dužio jer se ovo "čudo" ne može opisati za kratko vrijeme i u nekoliko redova! Počnite skupljati novac pa se uverite u sve što sam vam napisao...

8. Hitachi Power Tools CR13VBY

Posje čitanja, jednostavno ćete poželeti ovu mašinu u svojoj garaži...

Ovo je do sada najmodernija motorna testera! Posebna je po tome što ima dva moda: za rezanje drveta i metala! Takođe, ima uređaj koji će za čak 65% ublažiti vibracije tako da posle rada sa ovom mašinom nećete imati bolove u rukama...

7. Nintendo Wii Fit

Nintendo se vratio... Dosta je bilo sedenja u fotelji, igranja igrica i debljanja! Novi Nintendov projekat nudi vam mogućnost igranja igrica ali pomoću čitavog tela. Jednostavno stanite na Wii Fit uređaj i igra može početi... Tu su još i časovi yoge, fitnesa, pillatesa i mnogo toga!

6. GM, Chrysler, Mercedes-Benz, BMW Two-Mode Hybrid

Nafta je sve skuplja, a novca je sve manje! Ne brinite! Tu je novi dvohibridni motor sa kojim ćete uštedjeti čak 25% goriva! Doduše morate kupiti neki od gore navedenih automobila da biste "dobili" ovaj motor, ali nadajmo se da će se ovi motori pojaviti i u nešto jeftinijim automobilima!

5. Zonbu Zonux

Novi minijaturni računar!

4. Ford Sync

Novi integrisani auto kompjuter... MP3 player, wirelles internet, GPS,...

3. Samsung Solid State Drive

SSD diskovi bez pokretnih delova snimaju u NAND flash ili SDRAM čipove sve više su pristuni. Dokaz tome je i posljednji SATA II SSD iz Samsunga, kapaciteta 64 gigabajta, koji podatke zapisuje brzinom od 100 MB po sekundi, a čita brzinom od 120 MBps.

2. Dow SafeTouch Fiberglass-Free Insulation

Staklena vuna rađena u novoj tehnologiji. Bez prašine i prouzrokovanja neugodnog svraba...

1. Microsoft Surface

Zamislite da možete jednostavnim pokretima prstiju prebacivati fotografije sa vašeg aparata na neki od medija, podatke sa telefona,... To vam omogućuje Micrsoft Surface! Stavite vaš i telefon vašeg prijatelja na ovaj čudesni "sto" i na njemu će se prikazati svi podaci sa vaših telefona. Zvuči neverovatno?! E, pa i nije... Uostalom, pogledajte sve...

izvor: popularmechanics.com
« Poslednja izmena: April 22, 2008, 01:37:23 by mega games »
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...