59 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Ne gubiti vreme na sledeće naslove!  (Pročitano 6900 puta)

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
Re: Ne gubiti vreme na sledeće naslove!
« Odgovor #15 poslato: Septembar 29, 2007, 23:11:43 »
Paris, Texas?? <--- Ovo je odlican film... ne razumem.

The Simpsons Movie, je gori od bilo koje najgore epizode!

Transformers. Neke ideje su nastale i treblo bi da ostanu u crtanoj formi.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #16 poslato: Septembar 30, 2007, 00:57:10 »
Za mene je drakula mrtav i voljen odlicna crnohumorna parodija na drakulu iz '31. godine sa Belom Lugosijem. Ima dosta dobrih fazona kao ono kad se prepucavaju cija ce da bude poslednja na staro-rumunskom i kad Van Helsing obara studente na ispitu i jos mnogo toga. Leslie Nielsen odlicno skida Belu Lugosija.

I Syriana me je odusevio uopste nisam ocekivao da nece da bude glup. Mislio sam da je tipicno holivudsko sr**e tipa Gospodin i gospodja Smit i tih novijih holivudskih nedela medjutim film je skroz dobar i nije mu mesto ovde.

Paris, Texas?? <--- Ovo je odlican film... ne razumem.
Nijednom filmu Wima Wendersa ovde nije mesto.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #17 poslato: Septembar 30, 2007, 23:06:26 »
e pa meni je dosadan do smrti >:D i kraj kome se svidja neka ga gleda sto puta ako hoce nemam nista protiv.

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 17, 2007, 12:32:06 »
e pa meni je dosadan do smrti >:D i kraj kome se svidja neka ga gleda sto puta ako hoce nemam nista protiv.

Stvar je u tome sto gledas film kao film,pojedinacno, a on je samo pocetak dela -trilogije-celine,koju cine uz napred pomenuti Paris-Texas jos i Nebo nad Berlinom i konacno Do kraja sveta.Odgledaj ako si u prilici i druge iy trilogije,pa ces videti i sam...mozda ti se cela prica i ideja,celi "trip"Vendersov i svidi.Ovako,ko da si sa svedskog stola probao samo krisku pogace pa reko da je sve ostalo sracka...Smesno!!!!
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2007, 08:45:58 by Vasa »
NIKAD ROBOM

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 18, 2007, 01:39:57 »
nisam gledao nebo nad berlinom a imam ga vec neko vreme i nekako mi je cudno da ga zamislim bilo kako povezanim sa p.t. a kamo li da je deo trilogije kako kazes...morao bih da ga prvo odgledam pre nego to utvrdim ali kazem zvuci cudno 

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 18, 2007, 19:21:09 »
nisam gledao nebo nad berlinom a imam ga vec neko vreme i nekako mi je cudno da ga zamislim bilo kako povezanim sa p.t. a kamo li da je deo trilogije kako kazes...morao bih da ga prvo odgledam pre nego to utvrdim ali kazem zvuci cudno 
Jeste cudno, bas kao i vecina stvari u vezi Vendersa,ali pogledaj.Pokusaj da se fokusiras na cinjenicu poznatiju kao "prolaznost zivota",pa ti se sve mozda i pojasni i ucini interesantnim.U mom slucaju je upalilo.Kako god,ne shvataj ih kao klasicnu(nastavak)trilogiju,vec kao razlicite,cudnom niti i jos cudnijom vezom povezane potpuno samostalne( a opet medjuzavisne) price iz zivota i o zivotu i zivotnim pitanjima,problemima....
Da ne smaram-jednostavno ih odgledaj u miru,pa mi prenesi utiske..Poz:) ;-)
NIKAD ROBOM

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 19, 2007, 15:20:52 »
wow nista lakse, sve sto treba je da zamolim nekog da me veze za stolicu i usmeri na pravu stranu, jedan sat sa cekic alarmom koji bi me budio eventualno svakih pola sata udarcima po glavi i neki noz pod grlom kako mi panja ne bi opala.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 19, 2007, 16:22:53 »
Evo ja mogu da ti drzim noz pod grlo imam strpljenje a za cekic i sat ce da se snadjes sam :-P
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 20, 2007, 13:22:26 »
wow nista lakse, sve sto treba je da zamolim nekog da me veze za stolicu i usmeri na pravu stranu, jedan sat sa cekic alarmom koji bi me budio eventualno svakih pola sata udarcima po glavi i neki noz pod grlom kako mi panja ne bi opala.
E sad bi bas ispsovao,ali nije pedagoski...Imas si ti neke probleme psihopatoloske prirode chim ne mozes da  odrzis i zadrzis paznju i koncentraciju...Ipak ,pokusaj-pa dokle doguras...Kazem jos jednom-vredi!!!!
NIKAD ROBOM

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 27, 2007, 22:07:43 »
znaci najvece sr**e koje sam gledao u zivotu: Operation Delta Force 5
Neon Genesis Evangelion